Author Topic: jesu se još kome javili ?  (Read 3379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« on: 21/January/2013 »
jesu se još kome javili ?  +U+

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #1 on: 21/January/2013 »
jesu se još kome javili ?  +U+

Meni nisu jos.  :waiting:

Offline Businessman

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #2 on: 21/January/2013 »
Srecno vam svima  ;D Vec nedeljama prelistavam ceo forum i evo, sad sam se registrovao. Manje vise sve sam informacije pohvatao a opet mi je sve zbrkano i nerazjasnjeno :D Ja takodje imam zelju da idem na recni brod pa sam video da Grand Circle Cruise Line daje ubedljivo najvece plate :D Aj plsss vi sto budete primljeni sada pisite posle kako vam je i jer stvarno zaradjujete onoliko koliko pise (preko 1500 za sobare i sl) :) Hvala svima i dobrodosao na forum (sam sebi hahah) :pop:

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #3 on: 22/January/2013 »
poz mr businessman :) pisati ćemo, samo da se jave šta dalje  :hehe:
inače plaća za sobare je osnovna 650 eura + bonusi, ne znam koliko to mjesečno izađe, ali 1500e nije...

p.s. rekoše mi u zavodu za zdravstvo da čak niti sa dopunskim osiguranjem se ne pokriva trošak liječničkog pregleda za posao. jbg

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #4 on: 22/January/2013 »
taja sreco moja,pa naravno da ti ne pokriva dopunsko..ideja je da ju pokriva poslodavac,kako u hr tako i vani..odes na medicinu rada (preporucam onu kraj botanickog vrta)i napravis sto treba,meni je cudno da to traze za tvoju kompaniju..no sto se mora mora se...sracunaj koliko bi te kostalo da odes na ocean sve oko 10000kn ovako ces proci sa 2-maksimalno 3 tisuce
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #5 on: 22/January/2013 »
ah, o tim doktorima i ustanovama ne znam puno, doktora rijetko trebam, srećom
dobro da su me primili, inače bi grebala za ocean, a ovako su troškovi stvarno punooo niži kako kažeš
thnx za preporuku  :uzdravlje:

Offline Zelkovski

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #6 on: 22/January/2013 »
Taja grebi ti i dalje,jer mozda nas stave ON HOLD ,a dok njih cekas druge prilike prolaze.Nemoj se nikada samo za jednu kompaniju zaljepiti.Znam iz iskustva.Ja imam i neke pregovore za brod na Jadranu.Sezona je kraca ali bolje i  to nego nista.Govorim ti to jer sam stalno u kontaktu sa deckom koji je sa nama bio na intervju-u a on na veliko radi papire.Dobio je vec brdo mailova od Mine.Isto za konobara kao i ja.Neznam sta da mislim.Ja sigurno ne zelim nekome biti rezerva.Zivot ide ,a  neznam da im mi bas svi trebamo.Cudno mi je da smo izgleda svi sa intervjua i prosli.Vjerovatno u htjeli da nas samo upoznaju.Mozda sam u krivu,ali eto tako nekako osjecam da bi moglo biti.

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #7 on: 22/January/2013 »
poslala sam papire u A Priori, ali intervjua još nema. ne znam kojoj kompaniji da se prijavim kada tražim poslove u administraciji, financijama, skoro ću diplomirati i godine iskustva su tu... to ću svaku kompaniju čitati što traže, znam da je najveća potražnja ipak za konobarima gdje ja nemam želje raditi ( a niti iskustva )
iako, u Zg tražim svaki dan, a i sezona će uskoro...
nadam se da će se javiti iz gccl  +U+

Offline Businessman

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #8 on: 22/January/2013 »
Tejo girl, na sajtu Grand Circle Cruise-a stoji da je od 2013. god predvidjen nov "platni paket" tj. startna plata za sobare 1500 evra, za konobare 1600 itd. Pogledaj na njihovom sajtu pa mi kazi sta mislis o tome. Inace, skontao sam da se na brodu ne zaradjuje TOLIKO ali ovo je ov OVE sezone planirano pa ako bude kao sto kazu (recices mi ukoliko ti ides ove sezone) onda cu i ja za 2014 :D

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #9 on: 22/January/2013 »
znam da piše ;) no, bila sam na intevju-u 10.01. i potpisala sam papir na kojemu je bila izražena plaća, i na razgovoru mi je predstavnica rekla kolike su plaće.
za sobare je kako sam napisala, a zašto je na sajtu drugačije ne bih znala. 

Offline Businessman

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #10 on: 23/January/2013 »
To im je onda verovatno nekakav marketinski trik, da privuku vise radne snage (kao da je nema dovoljno haha). Jesi li mozda zapamtila plate i za druga razna mesta? :) Hvala ti puno sto odgovaras, i ja cu u toku ove godine da apliciram za narednu sezonu pa se valja informisati na vreme :)

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #11 on: 23/January/2013 »
Businessman, samo da mi odemo i pisacemo ti o svemu.  :D

Offline Businessman

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #12 on: 24/January/2013 »
Ok Ves, thx  ;D A za koju si se ti pozociju prijavio? :hmm:

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #13 on: 24/January/2013 »
PrijaviLA  :nokti: se za guest agent.

Offline Businessman

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
jesu se još kome javili ?
« Reply #14 on: 24/January/2013 »
Excusez moi madame  :moli: A sta radi neko ko to radi? :D kakva su ti zaduzenja? I kakvo radno iskustvo imas (ili si smislila mozda) da bi dosla na tu poziciju? :D Citao sam da svi ulepsavaju CV pa kontam da se ni ti nisi zezala vec ozbiljno estetski doradila autobiografski romancic  :D Kolika ti je plata, i jel te smaram pitanjima?  :party: haha