Author Topic: Concessum i Global Hire Canada traže: skladištare, gre?evince, bravare, stolare,  (Read 8268 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Nimalo cudno, samo mislim i ne bas tako jednostavno provesti kako ljudi misle  :money:
Job Fair Canada u Zagrebu
http://www.concessum.com/

Hotel Central, Branimirova 3, Zagreb
26, 27 i 28 kolovoz od 12 do 19 sati.

Prisutni poslodavci iz Kanade! Zaposlite se odmah!
Hitno tražimo skladištare s iskustvom, veći broj djelatnika/ca.
U organizaciji Concessum i Global Hire Canada


Potrebna zanimanja:
skladištari+upravljenje viličarem, građevinski radnici, bravari, stolari, soboslikari, monteri suhe gradnje, fasaderi, zavarivači, mehaničari za kamione i vozači kamiona C+E.
Obavezno znanje engleskog jezika.

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Da li neko ima iskustva sa agencijom GH(global hire) ili uopste sa nekom recruiting agencijom iz Kanade?
Naime, aplicirao bih za posao u Kanadi

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Ukoliko nadjes u Kanadi posao preko agencije ili direktno kod nekog poslodavca da li će u tom slučaju kanadska ambasada da ti da vizu?

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Ne mogu da nadjem na internetu puno informacija o Global Hire agenciji. Kada odem na www.globalhire.ca stranica ne moze da se ucita. Inace, tu adresu sam nasao na sajtu za zaposljavanje infostud koji je relativno pouzdan.

Neki ljudi su mi dali savet da se posao moze naci direktno online bez agencije na canda.ca   Piše da su oni oficijelni sajt kanadske vlade.


Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Pa nije mi jasno kako nema nasih agencija da salju ljude za Kanadu?  -()-
Drug mi sa proslog ugovora, Indijac ,presao u Kanadu da radi.
 Sve zavrsio preko neke svoje indijske agencije...
Dje smo mi a dje je Indija :pilot:

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Postoji sajt njihove vlade canada.ca i tamo imaju oglase i može se naći posao. Nakon što se stupi u kontakt sa poslodavcem on bi trebalo da pošalje kandidatu LMIA odnosno potvrdu sa njihovog birao da mu se daje pravo da zaposli stranca.

Sa Labour Market Impact Assessment  odnosno LMIA se može aplicirati za work permit putem istog sajta canada.ca Trebalo bi da je to najbrži put za odlazak u Kanadu.

Meni je rečeno da sada nije najbolji momenat da tražim posao u Kanadi.

Moguće da postoji neka agencija zato što neki naši ljudi iz Kanade govore na YouTube da su koristili usluge agencije, ali niko ne pominje koje agencije. Inače, video sam da je agencija Adecco iz Beograda, a za njih znam da su dobra agencija, tražila pre nekoliko dana ljude koji bi išli da rade u Kanadi na održavanju zelenih površina. Smestaj obezbedjen, a plata 2.000. Ipak, ta agencija nije specijalizovana za traženje posla u Kanadi već je to bio samo jedan oglas koji su dali, a imaju puno oglasa za razne poslove u Srbiji.