Author Topic: koji su uslovi za apliciranje za GIFT SHOP, sta se sve polaze od testova?  (Read 5010 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zeki

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Molim vas da mi kazete koji su uslovi za apliciranje za GIFT SHOP,sta se sve polaze od testova?
Kada se ide na Princess,

Citao sam da se vise primaju muskarci,pa da li mi mozete reci koliko je to tacno,da li je moguce da apliciram sa devojkom, da li bi mogli otici istog datuma i da li bi mogli biti na istom brodu

Hvala unapred  :wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
1. Shop assistant – 23 do 35 godina, iskustvo 2-3 godine u maloprodaji parfema, nakita ili satova. Prvenstveno parfemi.
Engleski mora da bude perfektan, nista ispod. Ako ne zna odlicno engleski jezik, kandidat ne moze da pristupi intervjuu.

2. Parovi na Brodu
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 18/February/2014 »
Jel ima negde nešto da mogu pročitati da se pripremim jer nemam pojma ni i parfemima ni nakitima a ni satovima.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 18/February/2014 »
Jel ima negde nešto da mogu pročitati da se pripremim jer nemam pojma ni i parfemima ni nakitima a ni satovima.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 ::yes:: ima  :google!:  :google:ˇ
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Re: Re:
« Reply #4 on: 18/February/2014 »
::yes:: ima  :google!:  :google:ˇ


Ali ne znam šta da tražim, to mi problem. Samo mi treba neko ko će reći pogledaj, pročitaj to to i to dalje ću sam.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Re: Re:
« Reply #5 on: 18/February/2014 »


Ali ne znam šta da tražim, to mi problem. Samo mi treba neko ko će reći pogledaj, pročitaj to to i to dalje ću sam.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Na ovom forumu imas poseban deo za svaki department na brodu . U delu za gift shop imas 3 strane sa temama u vezi tog posla od prijave do saveta i iskustava ljudi koji su to sve vec prosli. Zato ako nisi lepo pogledao na forumu pogledaj ponovo.
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=21.0  ;)
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Re: Re: Re: Re:
« Reply #6 on: 18/February/2014 »
Na ovom forumu imas poseban deo za svaki department na brodu . U delu za gift shop imas 3 strane sa temama u vezi tog posla od prijave do saveta i iskustava ljudi koji su to sve vec prosli. Zato ako nisi lepo pogledao na forumu pogledaj ponovo.
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=21.0  ;)
Zahvaljujem :-)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk