Author Topic: Poslao aplikaciju direktno u office i jos uvek cekam odgovor  (Read 2490 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Zdravo svima.... Prijatelj koji radi na Vikingu me preporucio u office i sutradan sam dobio mail da posaljem kompletnu aplikaciju... Poslao sam sve 16og Avgusta i jos uvek nema odgovora.... Zanima me koliko bi bilo pametno da ih pitam dali su dobili moju aplikaciju???
Inace imam iskustva sa Carnivala... Hvala svima unapred...
P.S. Forum je extra -()- :hmm:

Offline TheGoddess

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ja sam isto tako uradila i jos i pitala sam jer sve u redu ali jos uvek cekam odgovor. Jer su tebi vratili nesta ili jos nisu?

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Napravite profil (ako niste) na www.vikingrecruitment.com, zatim posjetite www.jobs-at-sea.com.

Cruise - Hospitality npr. ili sto vec zelite.

U poslovima ne pise da se radi o Viking Cruises, ali ako malo procitate izmedju redova vidjet cete da Viking River Cruises sad regrutira preko njih za novi oceanski brod (Viking Ocean Cruises).

http://www.vikingrivercruises.com/media/launch-new-ocean-cruise-line.aspx

I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Mene su kontaktirali... aplikacija je prosla pozitivno... dobio sam mail od Tobiasa da ce mi javiti kad ce biti intervju i gde... to je bilo pre 3 nedelje... Jos uvek cekam poziv za intervju... Nadam se da ce uskoro  :waiting: :moli: