Author Topic: Audio/Video Dept, Razgovor je trajao 15 min i sjutra ujutro sam dobio odgovor ..  (Read 3982 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
Pozdrav moreplovci bivsi i buduci!

Ukratko cu da opisem desavanja od kada sam se prijavio za brod do danas.

Prijavio sam se u junu mjesecu, prosao prvi intervju sa agencijom i cekao skajp intervju...
Prije desetak dana sam imao prvi skajp intervju sa nekom regruterkom iz skopja i pitala me za sta mislis da si kvalifikovan vise za broadcast ili za stage, ja kazem za oboje i pocinju pitanja.. sa kojom kamerom si radio, kako podesavas white balance, koji je najbolji signal SDI S-video ili composite video (SDI) i pitanje razlika izmedju sync i genlock gledao sam u kameru kao da me pitala da nabrojim 10 mojih djedova sa oceve strane unazad
Kaze preporucicu te za stage i ja prihvatim, ionako sam to bolje znao jer sam dugo radio...

29 jula sam imao intervju sa Amy...
U 7 sati uvece mi je zakazan bio intervju i instrukcije: cekaj ispred pc obucen u odijelo i ostalo... cak  sam i parfem stavio, uzivi se covjek u ulogu  

Intervju je poceo tako sto sam ja nju pitao prvi "Hello Amy how are you today?" na sta je ona vrlo veselo odgovorila "I'm very good thank you for asking", i intervju se krecao dalje lijepim tokom.
Moram da naglasim da su pitanja bila apsolutno ista kao sto je imao @CrimsoN sa stage staff i ovom prilikom moram da mu se zahvalim sto mi je u ogromnoj mjeri pomogao da prodjem intervju.
Pitala me gdje sam radio do sada, koliko dugo, koje scene sam sve radio, da li znam sto znaci ako bi me pitala what is scene left and scene right na sta sam ja odgovorio potvrdno, i pitao sam je da li zelite da vam objasnim na sta je ona odgovorila no no I believe you  :)
Da navedem situaciju kada je nesto poslo po zlu i kako sam reagovao, da li sam radio pozorista, da li u toku predstave imam zaduzenja neka npr da pomazem glumcima ili da mijenjam scenografiju, i onda mi je postavila pitanje da li imam iskustva sa rigging na sta sam ja odgovorio da ne razumijem pitanje ( i dalje ne znam sto je to :???: ).
Odgovorila mi je sa "ok that's not a problem" i nastavili smo dalje.
Pocela je da mi opisuje koje sve scene i desavanja imaju na brodu i pitala me da li bi mi bilo sta od toga predstavljalo problem i ja sam odgovorio da sam upoznat sa vecinom.
Na kraju razgovora me pitala kada bih mogao da krenem ako se odluci da me izabere i ja sam odgovorio "tommorow morning" na sta se ona slatko nasmijala  :D
Na kraju me pitala da li imam pitanje neko za nju, na sta sam ja odgovorio da nemam i zavrsili smo razgovor.
Razgovor je trajao 15 minuta tacno i sjutra ujutro sam dobio odgovor da sam prosao  :yeah:

Iz mog licnog iskustva bih svima vrlo toplo preporucio agenciju Kouzon jer sam i vise nego zadovoljan sa saradnjom!!
Sada cekam dalje instrukcije....sve u svemu, da se zahvalim svima koji pisu na forumu, sefu koji je sve ovo osmislio i nadam se da cu pomoci nekome ko se prijavi za ovu poziciju  :money:

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Svaka cast, cestitam i neka je sa srecom!  :uzdravlje:
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
audaces fortuna iuvat

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
Iiii dobio sam datum za ukrcaj ovog jutra - 16 novembar - brilliance of the seas   :party:  :run: :money: