Author Topic: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...  (Read 9515 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #30 on: 13/September/2013 »
Da si.mi ziv i zdrav, ja ljekarski uradih u junu evo septembar a od LOE nista...
Kada ce te pozvati zavisi iskljucivo od potreba kompanije.
Nadam se da cete vi imati vise srece! Srecno momci!

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #31 on: 13/September/2013 »
Ljudi, ljudi... mlatite gluposti...

Shvatite kako funkcionise sistem:

Lik koji pravi rotaciju zna kad se ciji ugovor zavrsava. Kad dodje 40 dana od kraja necijeg ugovora, on mu salje novi assignment. Onda ta osoba ima 10 dana da potvrdi ili pokusa promjeniti dati assignment. Onda tek covjek pravi rotaciju, ubacuje nekoga na taj datum ili drugi datum po rotaciji. Sa tim nema veze ni ljekarski, ni bilo sta drugo, samo potreba kompanije, zato se i salje LoE mjesec dana unaprijed da imate vremena sve papire izvaditi i ukrcati se.

Jedino se moze desiti nepredvidjena okolnost da neko da ili dobije otkaz pa da igrom slucajeva ako na tom brodu nema puno new hire-a upadnete na njegovo mjesto nesto brze. Takodjer kad je rotacija new hire-a u pitanju, vi mozete danas dobiti LoE na kojem je datum ukrcaja decembar ili januar...

Jedine konkretne informacije vam moze dati agencija, koja bi trebala otprilike znati vec i prije intervju-a koliko ce novih ljudi trebati za rotaciju, i kad ce upasti...

Da si.mi ziv i zdrav, ja ljekarski uradih u junu evo septembar a od LOE nista...
Kada ce te pozvati zavisi iskljucivo od potreba kompanije.
Nadam se da cete vi imati vise srece! Srecno momci!

Vidis, sad se desilo upravo to da ces izgubiti pola godine ljekarskog, pa odmah poslije drugog ugovora moras raditi novi... kako rekoh, kompanija kad vam posalje papire, oni racunaju da imate vremena sve to odraditi, a posebno ljekarski koji bude gotov za jedan dan...

Moj savjet svima, nemojte raditi ljekarski dok ne dobijete ugovor, jer vam on vrijedi 2 godine i moze vam pokriti 3 ugovora...

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #32 on: 13/September/2013 »
Prijatelji moze li mi neko proslijediti mail od Deana (Dejana (?)) iz EP-a. Bio bih jako zahvalan..

Pozz.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #33 on: 13/September/2013 »
Prijatelji moze li mi neko proslijediti mail od Deana (Dejana (?)) iz EP-a. Bio bih jako zahvalan..

Pozz.

druze Dejan (Dejan Veljkovic) je Sea Agency - Beograd... On saradjuje sa EP-om, ali nije EP.

xxxx@xxxxxx.com
www.xxxxxxxx.com

/Admin
cenzura  +U+

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #34 on: 13/September/2013 »
Ja nisam napamet uradila ljekarski dobila sam mail od kompanije krajem maja da uradim ljekarski u sto kracem roku :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Evo cekam vec mjesec i 10 dana...
« Reply #35 on: 13/September/2013 »
Ima i EP Dejana, ali ni jedan ni drugi nemaju ništa samnom i sa forumom, i zato temu zatvaram a podatke brišem.
Nemam ništa protiv da se piše o iskustvima, ali da im ja reklamiram posao besplatno, neće ići ..  :neceici:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)