Author Topic: Tri tetovaže - sve tri pokrivene, Da li je neko na ljekarskom odbijen?  (Read 3243 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Pozdrav svima , imam tetovažu preko cijelih leđa i na ramenu (ali bukvalno rame , ne ide do lakta i tako ti fazoni) i na listu , kad obučem hlače i kratkih rukava majicu ni jedna se ne vidi.
Na kruzeru se ne bi vidjela apsolutno ni jedna u radnom odijelu međutim interesuje me da li predstavljaju na ljekarskom problem zbog toga jer prethodne godine dok sam za odbojkaški klub radio ljekarski doktorica skoro šok doživjela kad je vidjela (međutim to je naš mentalitet).
Da li je neko na ljekarskom odbijem bio ili je to savršeno svejedno na ljekarskom ali na brodu dok si ne smije se vidjeti?

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Savrseno ih neinteresuje... Tacno da imas trece oko ,boli ih uvo...u medicina rada ,novi beograd
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Mene nisu ni pogledali... Mogla sam imat ljuske i škrge po cijelom tijelu...
audaces fortuna iuvat

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Nece ti to predstavljati problem, mene su u Sarajevu pitali, primjetili da imam dvije tetovaze, ali to njih ne zanima, jedino sto mi je doktor rekao, to je: Ako si uzimao drogu, na tom testu ako padnes, ja ti ne mogu pomoci! A i kad dodjes na brod vidjet ces da je 70% ljudi tetovirano, da neki imaju cak i vidljive tetovaze koje sakrivaju dok su u uniformi, a onda pokazuju kad dodju u Crew Bar! :D

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Znači ne moram ih sakrivati dok sam off duty? :D Mislim nije da ih je teško sakriti , majicom i hlačama se pokriju savršeno :P Samo dok sam na poslu ne smiju se vidjeti? Hvala :D Ma test na droge je najmanji problem :P