Author Topic: Kouzon prezentacija 12.09.2013. Banja Luka  (Read 3060 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline firefox

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
  • Indestructible
    • View Profile
Kouzon prezentacija 12.09.2013. Banja Luka
« on: 03/September/2013 »
Evo pronasao sam agenciju i domah su mi javili kada je prezentacija poslova u Banja Luci. Ispod imate mail koji sam dobio pa pogledajte koga interesuje.

Postovani,
saljemo vam detaljne informacije u vezi prezentacije za posao na kruzerima, intervjua i obuke.
Ovako, prezentacija ce se odrzati u CETVRTAK, 12.09. od 10:30 h do 12:30h u Banja Luci. Sa sobom ponesite isprintan CV na engleskom i jednu fotografiju kao za pasos.
Poslije prezentacije ide preliminarni interview od 13:30 pa na dalje. Preporuka je da do 12.09. sto vise provjezbate engleski jezik i da se malo informisete o poziciji za koju zelite da aplicirate.
Apliciranje kosta 15KM.
Kandidati koji prodju preliminarni intervju imaju sutradan obuku. Ukoliko su za department: bar, restoran i kuhinja obuka je 2 dana, 13 i 14 septembar sa pocetkom od 10h ( 5 sati dnevno ). Cijena obuke je 200KM.
Svi drugi departmenti osim gore navedenih imaju obuku 1 dan ( 13.9.) i cijena obuke je 120KM.
Placenje je na dan obuke.
Obuka ima za cilj da vas prije svega pripremi za glavni intervju sa brodskom kompanijom i da poveca vase sanse za dobijanje posla na brodu. Prolaznost nasih kandidata zahvaljujuci obuci je 90%. Obuka vam daje znanja neophodna za poziciju na kojoj cete raditi kao i znanja iz englEskog jezika prilagodjena poziciji.
Molim vas da mi putem ovog mail-a potvrdite vas dolazak na prezentaciju i ukoliko prodjete intervju da li ostajete na obuci.
Lokacija odrzavanja prezentacije i preliminarnog i obuke je: HOTEL ATINA, SLOBODANA KOKANOVICA 5, 78000 BANJA LUKA
http://www.atinahotel.com/en/

s postovanjem,
Valentina Spegar
office manager
kouzon bih
+387 66 53 30 30
The indestructible