Author Topic: MSC Fotograf  (Read 3007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
MSC Fotograf
« on: 04/September/2013 »
Pozdrav svima :) Upravo danas sam imao razgovor preko Skype sa Peterom iz Bukuresta, koji je agent za MSC kompaniju i ponudio mi je posao fotografa na MSC

Naravno pitao sam za uslove na toj firmi i, ako sam ga dobro razumio, oprema je obezbjedjenja, ne placa se avio karta  i pocetna plata je 975 $ + commision  (to je kao fotograf 3 tako da kazem).. kad postanes photo 2 onda imas 975 + 160 $ + commision a lvl 1 imas kao  975 +260 + commision

Naravno meni se to u startu nije dopalo , mada sam rekao da cu da razmislim iako znam da necu ici za taj novac jer tamo se radi vise nego za Princess...
Takodje oni traze sertifikate o polozenim protivpozarnim kursevima a ja ne znam ni kako se zove to tj kako je ono skracenica za to, ja sam to radio na Aljasci na kopnu al pojma ja nemam ni dal sam dobio potvrdu hehe

Uglavnom u sustini rad na brodu je svuda isti samo zavisi kolika je plata..

Meni nije dosta tih 975 $ mada su mi rekli da bi ja mogoo otici i kao lvl 2 al opet to je jos uvjek malo novca , bar za mene ...

Pozdrav svima :)

Offline PVS

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: MSC Fotograf
« Reply #1 on: 21/September/2013 »
Ja baš čuo druge neke priče, bivši cimer sa Sun-a i Dawn-a koji je radio prethodno kao menadžer za Image mi reče da je njegova bivša koleginica koja je prešla za MSC uzima oko 2000€ ne radeći ništa.

Možda je ovo neki bakati info koji agent ima a možda i ta cura preteruje, mada mi je jako čudno da je plata u dolarima a italijanska kompanija.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: MSC Fotograf
« Reply #2 on: 22/September/2013 »
sta se tice placa i nekih dodatnih informacija cini mi se da bi se na glassdooru naslo puno vise vjerodostojnijih informacija; nego ovako neki curekat blene da ima  :airquotes: 2000 $ placu.

i kako vidim bez balkanaca na brodovima bilo bi dosadno XD a to da je gost u pravu to je i ovdje u HR i svi se toga slijepo drze iako to direktno steti firmi ali eto.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: MSC Fotograf
« Reply #3 on: 10/October/2013 »
Ovo su bile informacije iz prve ruke...znaci od nekoga ko te zaposljava...sto se te cure tice, mozda su mogli navuci 2ooo eura kad su plate bile u evrima ( s bonusima naravno) , al eto sad su prebacili na dolare,tako da ja vjerujem u ovo sto mi je rekao agent za MSC :)