Author Topic: marlins test - gdje i kada ?  (Read 4234 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
marlins test - gdje i kada ?
« on: 04/September/2013 »
zvao sam suzanu neki dan i rekla mi je da se čujemo sljedeći tjedan za marlins test.

mene zanima dal se taj test radi u određeno doba dana ili kad se stigne ? isto me zanima dal se test radi u agenciji ili na nekom drugom mjestu.

pitam jer mi je malo zeznuto zbog prijevoza i posla.

hvala

over and out
scared man cant win !

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #1 on: 04/September/2013 »
Mi smo radili u agenciji, jer je to kao garancija da necete "varati" na testu, a naravno moraju ti naplatiti taj test u kesu 20 eura, iako on na web stranici kosta 11$ :D

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #2 on: 04/September/2013 »
Mi smo radili u agenciji, jer je to kao garancija da necete "varati" na testu, a naravno moraju ti naplatiti taj test u kesu 20 eura, iako on na web stranici kosta 11$ :D

zaista nema brige što se tiče znanja engleskog. stojim iza toga da je fully fluent. bitno mi je da je to sve na jednom mjestu i da se može dogovoriti termin dolaska u određeno doba dana.

a ovo za naplatu, bolje da šutim, puno puta mi je jezik navukao s**** koje se lako moglo zaobić.  :smack:
scared man cant win !

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #3 on: 04/September/2013 »
zaista nema brige što se tiče znanja engleskog. stojim iza toga da je fully fluent. bitno mi je da je to sve na jednom mjestu i da se može dogovoriti termin dolaska u određeno doba dana.

a ovo za naplatu, bolje da šutim, puno puta mi je jezik navukao s**** koje se lako moglo zaobić.  :smack:

Hahaha, ovo za jezik POTPISUJEM!!! Nemas pojma koliko je tek meni! Al ne kajem se, sto kazu kod nas: Ja kad ne bih na usta, na guzicu bih!

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #4 on: 04/September/2013 »
Ja letim za 20 dana, a Marlins ni na slici nisam vidio :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #5 on: 04/September/2013 »
suzy ti ima marlins u jednom kafiću blizu njenog ureda u lovranu, ja kad sam išo, dogovorio sam se u 2 popodne s njom da se nađemo i bilo nas je 3 došlo...a mislim da će i tebi tako bit...

edit: 150kn košta ;-)
Oprostite...Žurim!!!

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #6 on: 04/September/2013 »
suzy ti ima marlins u jednom kafiću blizu njenog ureda u lovranu, ja kad sam išo, dogovorio sam se u 2 popodne s njom da se nađemo i bilo nas je 3 došlo...a mislim da će i tebi tako bit...

edit: 150kn košta ;-)

daj mi molim te reci gdje se točno nalazi njezin ured. gledao sam na google maps i prema adresi s neta pokaže mi ulicu uz more. vidim erste banku, razne hotele i slično. njenoj agenciji ni traga ni glasa...

dal je ona u sporednoj ulici ili šta ? lud sam od hodanja po Lovranu
scared man cant win !

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #7 on: 05/September/2013 »
neznam ni ja di joj je ured točno, velim ti da smo mi bili u kafiću kraj erste banke i tamo sve obavili
Oprostite...Žurim!!!

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: marlins test - gdje i kada ?
« Reply #8 on: 12/September/2013 »
Ima ljudi koji marlins i ne rade , kad sjednu za onaj hajmo reći petominutni interview ako vidi neko od nadležnih (tj. onaj koji vodi interview) da je jako dobar engleski kaže da se ne mora ići raditi test , makar se desilo trojici prijatelja koji su bili sa mnom u Sarajevu.

A što se tiče dikcije Clair moj savjet , onako kako smo mi uradili u Zagrebu pred interview , ako si ranije koristila engleski kao i mi ali nemaš priliku koristiti stalno kao i svi ostali. Dan ranije sjedneš s nekim ko priča i razumije engleski i čitav dan samo konverzacija na engleskom. Makar olakša jezik , ne petlja se gdje inače i nema puno "a , ah , h , mm" uzrečica. Ali i ovaj site je fantastičan što su ti preporučili.

Samouvjereno do kraja :D Nek je sa srećom  :uzdravlje: