Author Topic: Malo druzenja, komunikacije?  (Read 23135 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lejena

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Malo druzenja, komunikacije?
« Reply #15 on: 15/October/2013 »
Eto, niti temu da otvori, pa ko je tu da odgovori, niti hvala da kaze za odgovore u privatnoj poruci... I onda opali po raji na forumu...   :tuctuc:
"The sea, once it casts its spell, holds one in its net of wonder forever."
- Jacques Cousteau

Offline The_Bartender

  • Moderator
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Malo druzenja, komunikacije?
« Reply #16 on: 07/November/2013 »
Ma ko to, sram ga bilo?? :O btw Pozz svima iz Santorinija, ovde sunce sija ko tepsija, a sinoc smo u oluju uletili, ljuljalo je brate u 16 :D Poseban pozdrav za Sefa i staru raju! p.s. sad su desavanja jos ludja nego prvi ugovor, knjiga se sprema!  :waiting:

Offline knedla1989

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Malo druzenja, komunikacije?
« Reply #17 on: 16/April/2014 »
I ovde da se javim.... procitah bartenderov post i zgranut sam i dalje  :run: DECKO SVAKA CAST... prosao sam interview za NCL al na nesto nizu poziciju Junior Bar Waiter... i od mene cete dobiti nesto slicno samo da odem... pozdrav administraciji foruma 

Offline LuckyOne

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Malo druzenja, komunikacije?
« Reply #18 on: 23/October/2014 »
Ma ko to, sram ga bilo?? :O btw Pozz svima iz Santorinija, ovde sunce sija ko tepsija, a sinoc smo u oluju uletili, ljuljalo je brate u 16 :D Poseban pozdrav za Sefa i staru raju! p.s. sad su desavanja jos ludja nego prvi ugovor, knjiga se sprema!  :waiting:

Daj jaro izbaci tu drugu knjigu, satrasmo se od čekanja :( hoćemo svježe informacije  ::bin-laden::

Offline Nino85

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Costa cruises
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar weiter
Re: Malo druzenja, komunikacije?
« Reply #19 on: 29/April/2017 »
Pozz Andrej procitao sam sva poglavlja u jednom dahu ....Jel mozes da posaljes skripte za koktele? .....