Author Topic: Moze li savjet o cruise kompanijama, koje su najbolje?  (Read 3316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Jedno pitanje.
Moze li savjet o cruise kompanijama,koje su najbolje, sto se tice zarade na poziciji bartender ili barwaiter jer mi interviju ide brzo i ne zelim svasta prihvatiti.
Vjerovatno necu dobiti odmah zeljenu poziciju, vec neku malo nizu jer ipak imam znanje.
Prije bih sacekao sljedeci termin za mjesec nego isp....!
Eto ako ima kakav savjet bio bi zahvalan...pozzz
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Moze li savjet o cruise kompanijama, koje su najbolje?
« Reply #1 on: 08/September/2013 »
Vidi, sto se zarade tice, ne znam kako je na drugim kompanijama, ali ja sam prezadovoljan na Celebrity-u.

Imam frenda koji je Bar Server na Royalu, i on je zadovoljan, u prosjeku se izadje oko 3 soma dolara mjesecno...
Eh sad, mnogo toga ce ti ovisiti od broda, tj. rute kojom plovite, da li radite kruzeve od 4 i 5 dana, 7 dana ili 12-14 dana gdje i nema bas love...
Moj ti je savjet ako znas engleski i ako imas iskustva nemoj prihvatati nista nize od onoga sto zelis ;)

P.s. Mislim da je Bar Server bolja pozicija za zaraditi lovu na brzinu nego Bartender, jer radis za sebe i onda mozes nekad i u slobodno vrijeme ici u Disco ili Theatar da ubijes koju kintu.

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: Moze li savjet o cruise kompanijama, koje su najbolje?
« Reply #2 on: 10/September/2013 »
Odlicno,ma pokusavaju mi uvaliti neki norveski cruiser pa sam odbio....3 soma!? Iskreno kolega to je strasno,ma ja bi
bio zadovoljan i sa 2 ali od viska glava ne boli....znaci standardno celebrity, carnival, princess sve su solidne samo zavisi koje su rute....
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali