Author Topic: 18.09.2013. Split - Yokohama »»» Asuka II  (Read 8687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: 18.09.2013. Split - Yokohama »»» Asuka II
« Reply #30 on: 18/September/2013 »
Neka je sa srecom!  :wave: :wave:
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: 18.09.2013. Split - Yokohama »»» Asuka II
« Reply #31 on: 19/September/2013 »


Evo me u hotelu u Tokiju . sad je 11 navecer i idem sa jednom curom iz Srbije u djir. Posade na brodu ima  500 komada u baru 10 serverki i par filipinosa. Gostiju cca 800. To nam rekla jedna cura sto je tu 2 godine. Mislim da cemo ujutro na*** ko zuti...   :D Ujutro se radi od 5 ipo u baru. Nadam se da sam sutra jutarnja po rasporedu  jer tek u  8 izlazimo iz hotela :-D Ja izgleda mijenjam curu koja fali vjerojatno ovu sto je trebala ic prije mene iz Zg jer svi imaju ugovor na 4-5 mjeseci jedino ja na 3... Vidit cemo sutra sto je to tamo.  Zasad nemam osjecaj da sam negdi daleko otisla. Ovi japanci mi pasu. Doslovno te za ruku drze dok ti kilometrima pokazuju di trebas ic. I nece niko rec; to ni moj posao. Uvik su ljubazni. Sve je tiho. i aerodrom i ulice... Niko ne trubi, ne vice... A na brodu ce vjerojatno bit drugaciji. Ma sve mi ravno. Ko da mi mozak ostao u zraku. Cujemo se ekipa. Sretno!!
audaces fortuna iuvat

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: 18.09.2013. Split - Yokohama »»» Asuka II
« Reply #32 on: 19/September/2013 »
Pa isplati se tako dalek put za samo tri mjeseca? :/
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Re: 18.09.2013. Split - Yokohama »»» Asuka II
« Reply #33 on: 19/September/2013 »
Zakaj ne. Firma sve placa. :)