Author Topic: kolko cesto organizuju te intervjue?  (Read 2374 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cape011

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
kolko cesto organizuju te intervjue?
« on: 12/September/2013 »
Pozdrav,
jel znate mozda kolko cesto organizuju te intervjue?
Jel to na svaka 2-3 meseca ili kako im posalju slobodna mesta na brodu?

Jel taj u septembru ustvari onaj prvi kao upoznavanje i preporuka za poziciju ili vec tad imate sa ljudima iz brodske agencije ?

I jos jedno pitanje. Ja bih zeleo da odem ja prvi ugovor kao pica majstor ili pomoćnik al  vidim da sad to nemaju na spisku.
Da li praktikuju kad im se neko obrati za poziciju da jave kad se ukaze ili da je pronadju napr.


Pocetnicka su pitanja pa se izvinjavam unapred.

Hvala

Offline milans213

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: kolko cesto organizuju te intervjue?
« Reply #1 on: 13/September/2013 »
Intervjue organizuju, kao što si i sam predpostavio, na 2-3 meseca, a onda ti odlazak na brod zavisi od potrebe za određenim kadrom. Što se drugog pitanja tiče, najbolje je da im pustiš mail, tako ćeš dobiti informaciju iz prve ruke. Ja sam mišljenja da možeš da se prijaviš ali, pošto je prvi ugovor, najpre bi morao ići kao pomoćnik.

Za kraj jedan dobronameran savet: najpre iščitaj forum :rtfm:, nema pitanja na koje već neko nije odgovorio. Nema potrebe stalno otvarati nove teme sa istim/sličnim pitanjima, guši se forum.
Ja sam sve što me interesovalo saznao upravo ovde bez i jednog jedinog posta. Poslao sam mail da mi zakažu razgovor i za koju poziciju, otišao na razgovor, odneo papire i sada čekam preleminarni i trening.