Author Topic: Diversity Visa Program: DV-2015 Instructions  (Read 10370 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Diversity Visa Program: DV-2015 Instructions
« Reply #15 on: 19/September/2013 »
Daleko od toga, samo ljudi imaju malo iskrivljenu verziju svega toga, od odlaska u Ameriku do dobivanja zelene karte. Znam reakcije kad sam se ja vratio s petogodišnjom vizom doma. Na kraju krajeva sama cinjenica da citiram index mi nije bas na mjestu,ali cinjenica je da nije to baš med i mlijekou Americi.Da ces lakse uspjet,vjerojatno hoces...Ali, dvije sestre otišle, vidjele, radile. Nisu ostale. Tako da ono. Iskreno ne privlaci me cinjenica dobitka zelene karte. Ali opet. Sto ljudi sto cudi. Ako neko moze profitirat od toga, sve najbolje želim.
to je sve ok, mada pomak od 1% nabolje je bolje od nikakvog pomaka, ako nista drugo dobijes nesto sitno love i neprocijenjivo radno iskustvo vezano za rad a i malo drukčije gledas na neke stvari u zivotu. ja namjeravam poslati prijavu i ako budem odabran(sta je malo vjerojatno) pokusati, makar cu znati da sam se pokusao maknuti od ovog odvratno trulog i korumpiranog balkana, di najnizeg sluzbenika moras "podmazat" iako ima bogovsku placu. tako da ovoj državi želim sve najgore, i da dodu stranci i sve dovedu u red pa neka se dalje ljudi busaju u prsa kako su oni veliki domoljubi bla bla bla ali ce stranac na kraju biti gazda