Author Topic: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?  (Read 4001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« on: 19/September/2013 »
mislila sam da mi ovaj dio priče s preporukama nece predstavljati problem, ali naravno cim pocnem više razmišljat o tome onda ide i zabrinjavanje...

dakle. za prijavit se na bilo kakav intervju potrebne su preporuke. I to dvije. Kažu u Kouzonu na treningu "Pa lupiš bilo kakav pečat, šta bre oni znaju, mesnica, kafić štagod". Ja radim u kaficu, bed mi je pitati preporuku za drugi posao, ali ajde probat cu nekako. Radila sam i u nekom hotelu kratko prije nekoliko godina, ali tamo više nikog ne znam, pa eto ništa od pečata. Pitala sve moguće frendove koji rade u kafiću, nitko nema nikakav pečat niti pristup pečatu. Ili je i njima bed pitat.

Pa eto, zanima me kakve ste vi pečate stavljali na "lažne" preporuke? Meni je stvarno bed lupit neki pečat od mesnice, dućana ili tako nešto.  -()-

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #1 on: 19/September/2013 »
Ja napravio 2 komada u photoshop-u i proslo je... Imas na YouTube-u tutoriale kako da ih napravis.

Offline Eden

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
  • Just do it alone!
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #2 on: 19/September/2013 »
Ja napravio 2 komada u photoshop-u i proslo je... Imas na YouTube-u tutoriale kako da ih napravis.


Nije se rodio ko je Balkanca zahebo :D   :yahoo: :yahoo:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #3 on: 30/January/2014 »
Ja napravio 2 komada u photoshop-u i proslo je... Imas na YouTube-u tutoriale kako da ih napravis.

Hhhhhaaaaa kralju kud ne vide ranije ovaj post...ja na jednoh preporuci imam na drugoj nemam pecat, nisu pravili problem  :nokti:

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #4 on: 30/January/2014 »
Što se pečata tiče,ja sam dobio pečate iz kafića i restorana u kojima sam radio.Ali također imam prijatelja koji ima grobarsku firmu.Pa mi je on nudio svoj,u slučaju da ne dobijem pečate na mjestima gdje sam radio.Jer pečat mu je na ćirilici,pa je mislio da to moze proći,jer niko iz kompanija nije išao toliko daleko,da prevodi šta piše na pečatima koji su na ćirilici.Mozda bi neke kompanije i to provjeravale,ali niko koga ja znam sa brodova mi nije rekao da su obraćali pažnju na to da se prevede šta u stvari piše na tim ćiriličnim pečatima.

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #5 on: 11/December/2014 »
Staviš pečat firme za sa'ranjivanje mrtvih pokojnika a konkurišeš za poziciju doktora na brodu. Šta te boli uvo? Pos'o je pos'o!  :pop1:

 :run:  :yahoo:  :banana:
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Kakve vi pe?ate stavljate na preporuke?
« Reply #6 on: 11/December/2014 »
Kod mene pecat supermarketa za bar :) 

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re:
« Reply #7 on: 16/December/2014 »
Pečat za saranjivanje treba samo ako se konkuriše za predsednika... ROFL