Author Topic: Posao u Njemackoj za Inzinjere  (Read 11371 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Posao u Njemackoj za Inzinjere
« Reply #15 on: 06/October/2013 »
forum kaze : "Last Active:    02-10-2013, 13:21:13"
izgleda da čovo nije znao kakvim vukovima dolazi prodavati maglu i fore xD Šefe za ovakve stvari Hall of Fame treba kreirati  :clapping:

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Posao u Njemackoj za Inzinjere
« Reply #16 on: 06/October/2013 »
still no reply? ....

Ma nista od toga. Ukoliko se osoba ne predstavi s bar LinkedIn profilom, odmah ignorirati.

SVI recruiteri imaju LinkedIn profil. Sve vece/bolje recruiting agencije imaju opciju "Apply with LinkedIn" na web stranicama za prijavu na posao.

Moj savjet vam je da se svi tu na forumu registrirate na linkedin te stavite link na vlastiti linkedin public profile pod Website URL ovdje na forumu. (Kao sto sam ja napravio.) Vec sam to sve spomenuo. Ima i topic na tu temu.
Zatim se svi umrezite pa gledajte tko je tko, tko ima koje i kakve druge veze u mrezi, kojih su grupa clanovi, s kojim recruiterima/agencijama su povezani itd. Tako to danas ide. Nema vise ovih yahoo i hotmail strucnjaka koji intervjuiraju preko Skypea. To je zapravo i najbrzi/najjednostavniji nacin da se provjeri tko vam to nudi posao. Ako je "recruiter", a nema 500+ connections na linkedinu ili je sumnjiv na neki drugi nacin - odmah u ignore.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.