Author Topic: Snack attendant, da li prihvatiti tu poziciju?  (Read 2254 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja_Pancevo

  • Guest
Pozdrav ljudi!

Ponudjena mi je pozicija snack attendanta preko agencije Kouzon.
To bi mi bio prvi ugovor, da li prihvatiti tu poziciju?
Sto se tice plate, rekli su 700+tips, agent mi je rekao 1000 dolara se izadje na kraju meseca.

Unapred hvala na odgovoru!

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Snack attendant
« Reply #1 on: 22/September/2013 »
Na forumu je dosta pisano o toj poziciji, procitaj malo, sigurno ces naci opis...E sad da li prihvatiti, to iskljucivo samo ti znas...Da li ti se svidja posao, da li ti se svidja plata, radno vreme, niko od nas ne zna sta tebi odgovara pa da ti mozemo reci da li da prihvatis ili ne...Nakon sto se raspitas o svemu tome, sam ces znati da li prihvatati :)

Pedja_Pancevo

  • Guest
Re: Snack attendant, da li prihvatiti tu poziciju?
« Reply #2 on: 22/September/2013 »
Trazio sam po forumu, ali jos niko nije napisao nista iz prve ruke, tj niko jos nije izgleda isao na ovu poziciju.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Snack attendant, da li prihvatiti tu poziciju?
« Reply #3 on: 23/September/2013 »
Pozdrav ljudi!

Ponudjena mi je pozicija snack attendanta preko agencije Kouzon.
To bi mi bio prvi ugovor, da li prihvatiti tu poziciju?
Sto se tice plate, rekli su 700+tips, agent mi je rekao 1000 dolara se izadje na kraju meseca.

Unapred hvala na odgovoru!
pročačkaj malo po netu , ja sam siguran da ces pronaci kako se placa snack att-a krece. nemojte odmah povjerovati 1 izvoru infromacija - barem 5 ih provjerite . a da li otici ili ne otici ostaje na tebi da odlucis, ako smatras da mozes bolje to svakako naglasi agentu . na kraju ces ti raditi na brodu i tebi ce biti zao ako nisi probao doci na bolju poziciju za rad i naravno bolje placeno. tesko da te mozemo savjetovati jer nemamo tvoj cv i neznamo sta znas/mozes/hoces :D