Author Topic: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)  (Read 3842 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maija.vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« on: 23/September/2013 »
polozila sam marlins i danas sam imala skajp intervju.... koliko treba cekati da se zna da li si primljen ili ne ( isljucivo od intervjua zavisi da li ides dalje ili ne  )??

pisite ako znate....
unaprijed zahvalna!

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #1 on: 24/September/2013 »
zar se marlins ne polaze NAKON preliminarnih intervjua, radis li trenutno za NCL ??? slabe informacije dajes, a agencija ce ti se javiti kada se stvori potreba za poziciju koji si ti  :airquotes: imala skajp intervju :airquotes:. pod uvjetom da si prosla finalni intervju sa predstavnicima kompanije za koju si stavila da "radis" .
inace ces cekati da se odjel ljudskih resursa pojavi u "Republic of Serpska" ili negdje drugdje gdje ces otici i odraditi taj intervju koji se zove finalni, mada ni onda neces odmah dobiti datum ukrcaja nego samo da li si primljena za tu poziciju ili ne (postoji mogucnost da ti ponude neku drugu poziciju ako smatraju da nisi za posao za koji si se prijavila).
Mada i pitanje koje si postavila, odgovoreno se nebrojeno puta na njega i nitko ne zna apsolutno točan odgovor, moj savjet ti je da :

(1) prodes i pretražiš vizualno CIJELI forum i tek onda ako ne nades odogovor na svoje pitanje ide pod

(2)postavis svoje pitanje i DAS ljudima neke osnovne infromacije o poziciji,agenciji,tvojem iskustvu,sposobnostima,željama itd...
na ovakvo sastavljeno tvoje pitanje malo tko ti moze dati odgovor.

Offline maija.vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #2 on: 25/September/2013 »
zar se marlins ne polaze NAKON preliminarnih intervjua, radis li trenutno za NCL ??? slabe informacije dajes, a agencija ce ti se javiti kada se stvori potreba za poziciju koji si ti  :airquotes: imala skajp intervju :airquotes:. pod uvjetom da si prosla finalni intervju sa predstavnicima kompanije za koju si stavila da "radis" .
inace ces cekati da se odjel ljudskih resursa pojavi u "Republic of Serpska" ili negdje drugdje gdje ces otici i odraditi taj intervju koji se zove finalni, mada ni onda neces odmah dobiti datum ukrcaja nego samo da li si primljena za tu poziciju ili ne (postoji mogucnost da ti ponude neku drugu poziciju ako smatraju da nisi za posao za koji si se prijavila).
Mada i pitanje koje si postavila, odgovoreno se nebrojeno puta na njega i nitko ne zna apsolutno točan odgovor, moj savjet ti je da :

(1) prodes i pretražiš vizualno CIJELI forum i tek onda ako ne nades odogovor na svoje pitanje ide pod

(2)postavis svoje pitanje i DAS ljudima neke osnovne infromacije o poziciji,agenciji,tvojem iskustvu,sposobnostima,željama itd...
na ovakvo sastavljeno tvoje pitanje malo tko ti moze dati odgovor.


kao prvo nova sam na forumu,a kao drugo da znam i imam cijele informacije,napisala bih.


neposredno prije polaganja marlinsa razgovara se sa predstavnikom agancije,naravno na eng.  onda te on uputi da radis testa(ako dobro vladas jezikom )
ili savjetuje da jos ucis jezik pa pokusas kasnije.

kasnije poziv iz agencije,gdje traze dokumentaciju o radnom iskustvu,licne podatke,kopiju pasosa,cv i sl. i  kazu ti nesto o kompaniji koja potrazuje zaposlenike. i naravno za par dana jave kada je skype intervju .

a sto se tice toga da li ce pozivati na jos kakav "finalni" intervju,ne vjerujem, mislim da to je to.
vjerovatno,sigurno nece doci u gore navedeni entitet, vrlo vjerovatno hoce u Zagreb,ali kad je u pitanju neka druga kompanija.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #3 on: 25/September/2013 »
Moj ti je topao savjet da procitas kompletan forum sta se tice informacija koje trazis, to sto si nova nije bas neko opravdanje pogovoto ako si lijena procitati forum pa otvaras novu temu za vec odgovorena pitanja, svi smo (ili barem većina) pročitali kompletan forum i saznali sta nas je zanimalo, a vjeruj mi na tvoje pitanje je vise nego par puta odgovoreno.
ako nisi prosla razgovor sa agencijom i takoder zveknula marlins, neces ni doci do finalnog intervjua sa prestavnicima kompanija.
dakle obrati pažnju kad netko nesto pise jer si napisala nepovezane gluposti u svom zadnjem postu...



Offline P.E.no11

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #4 on: 27/September/2013 »
A dobit ces u roku par dana rezultate.Ja sam imao skype intervju u ponedjeljak i u petak sam dobio rezultate tako da brzo u svakom slucaju  :uzdravlje:

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #5 on: 27/September/2013 »
Jeli se Marlins radi samo za NCL?
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #6 on: 27/September/2013 »
Za sve kompanije se radi.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline maija.vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #7 on: 30/September/2013 »
Moj ti je topao savjet da procitas kompletan forum sta se tice informacija koje trazis, to sto si nova nije bas neko opravdanje pogovoto ako si lijena procitati forum pa otvaras novu temu za vec odgovorena pitanja, svi smo (ili barem većina) pročitali kompletan forum i saznali sta nas je zanimalo, a vjeruj mi na tvoje pitanje je vise nego par puta odgovoreno.
ako nisi prosla razgovor sa agencijom i takoder zveknula marlins, neces ni doci do finalnog intervjua sa prestavnicima kompanija.
dakle obrati pažnju kad netko nesto pise jer si napisala nepovezane gluposti u svom zadnjem postu...




covjece,mozda ja nemam toliko vremena na raspolaganju kao ti, pa da citam svaki novi post.
od tebe asistenciju nisam trazila,tako da nisi bio obavezan da pises. objasnjenja sam trazila od
nekoga ko ce se obratiti malo uctivije i uljudnije,za razliku od tebe.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #8 on: 30/September/2013 »
a onda ako nisi trazila pomoc od mene, dalje je neces dobivati.
dao sam ti par savjeta koji bi ti UVELIKE pomogli da nades informaciju. ako ne namjeravas uloziti vremena u pronalazenje infromacija vezanih za kruzer onda lijepo ostani u bosni i uzivaj u prosperitetu koji balkanske drzave nude.
vidim kako su ti ljudi pomogli, molim te zahvali tim ljudima koji su ti pomogli.
dosla si kao novajlija na forum i umjesto da potrazis informaciju citajuci, ne, odmah si odvalila topic i fino prekrizila ruke i ljudi odgovarajte na moja pitanja jer sam ja lijena citati a ja cu si skuhati kaficu i nalakirati noktiće posto mi je lak poceo otpada.

procitaj si napisano pitanje koji si postavila i na koji nacin si slozila receinu (pismenost upitna), cijeli proces odlaska je u najsitnije detalje opisan, za svaku radnu poziciju!

dakle sve informacije imas prakicno na pladnju i ti ih samo trebas uzeti i procitati, a svoju lijenost molim te nemoj prebacivati na mene tipa uljudnosti,bla bla bla, itd

FYI (For your information) ili za tvoju informaciju : SVI smo procitali forum po duzini i sirini, ali ti gospodicna neces uloziti svoje dragocjeno plemićko vrijeme jer na dvoru imate pametnija posla kao lakiranje noktiju i napucavanje najnovije karleušinog albuma.
sve najbolje u pronalasku posla na kuzeru zelim
OVER and OUT  :wave:

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #9 on: 30/September/2013 »
Sve je vrlo jednostavno,ono sto se trazi,brzo se nadje...

A jos ima i opcija search ili ti pretrazi... ;)

Just take it easy... :zen:  :pilot:

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: marlins,interview...sta sad? pomagajte..! :-)
« Reply #10 on: 30/September/2013 »
Marlins, kratke upute u cruise life i skype intervju. U prosjeku 3-4 dana za NCL.Pozz
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali