Author Topic: IT department (Systems Managers, Hardware Technicians, Internet Managers ...)  (Read 131830 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Majst0r

  • Moderator
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Kompanija: Disney Cruise Line
Pozicija: IT Technical Analyst, Engine Department, Officer Position
Plaća: oko 50k/god

Prvi telefonski intervju bio krajem lipnja, drugi tel. intervju početkom srpnja, startam krajem studenog.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Alexsandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Prijatelju hvala za ovaj promptni i sažeti odgovor iznad svega sačinjen od suvih činjenica.
Želim ti puno sreće i lepih iskustava na novoj poziciji. Hvala još jednom!

Pozdrav.

Offline TechaBlade

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Majst0re,
Da li ti je ovo prvi posao?
Putem koga si konkurisao?
Ja sam zvao Zagreb i Nis, nisu imali nista vezano za IT.

Offline Majst0r

  • Moderator
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Prvi posao na brodu, da. Nitko od naših ne zapošljava u IT.
Kad su me zvali iz Disneya, rekli su da su moj CV dobili s nekoliko mjesta, a da im je prvi poslao EP Zagreb pa da preko njih odradim papire.

CV sam slao preko nekoliko stranih agencija i direktno se prijavljivao na stranicama firmi.

Pretpostavljam da je Seamariner Ltd jedna od tih agencija što su proslijedili moj CV. Ne znam točno, nisu mi rekli.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Walker

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima ! Zanima me da li završeni fakultet uopće ima kakvu ulogu ili je više iskustvo na cijeni ?

Offline mnovalic

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Pozdrav svima ! Zanima me da li završeni fakultet uopće ima kakvu ulogu ili je više iskustvo na cijeni ?
Ima za vršen fakultet ulogu i par godina iskustva nije na odmet. to je ono-kombinacija. Ali po onome što čujem i vidim za It department oni uzimaju iz svojih redova, mislim trebaš imati iskustvo rada na brodu da bi upao u to.

Raspitaj se po našim firmama za te pozicije, reći će ti ko i meni da ne krcaju za te pozicije. Konkretno Euros ne krca, ali SSM ( Split ship managment ) kažu da mogu ukrcati za tu poziciju ali da trenutno nema otvorenih mjesta u firmama koje oni zastupaju. Eto.
 :uzdravlje:

Offline rshyam

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Hello,

My name is radheshyam (from india) and want to work with a cruise liner as an internet manager or system admin,worked as a computer technician (h/w) before and then as dell tech support over the phone for an year.
Please guide me to find a job in this line.

 Looking forward for a positive approach.

radheshyam

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
@radheshyam

Apply to all the links u stumble upon this topic, especially Disney, they're hiring now, but I am warning u, u must have extensive CV and pass several phone interviews later
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mailbox unavailable

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 148
    • View Profile
pozdrav

naime neko je pitao da li fakultet igra ulogu iskreno ne puno naime znam da kod nas u celebrityju treba ljudi za IT jer stizu novi brodovi...

naiem najlakse je aplicirati ako si vec na brodu ejr imas direktan intervju a takodje pokusajte da saljete svoje zivotopise na sto vise agencija ili stranica da se prijavljujete jer kad tada ce valjda d pogledaju..



takodje ako imate nekoga ko je na brodu moze direktno da vas preporuci IT manageru na brodu i da da vase infromacije sto opet mozet biti prije ce vas kontaktirati...

Ako ko dodje na celebrity neka me potrazi naime ja nema mogucnost da vrsim intervju ali bar vas mogu upoznati sa ljudima koji to mogu
550 Requested action not taken: mailbox unavailable

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Jedan od guest complaina prosli kruz :)

UNHAPPY WITH INTERNET CHARGE

Gst purchased internet package for $24.00. Gst was charged $4.50 for extra 6 minutes. As per Gst she did not see the log out button and requested refund. Gst spoke with Internet Mgr.

Log out button je odmah pored Log in button :))


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
To je najmanje što je mogla učiniti. Napisati da je unhappy. Meni baš simpatično.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cheyzie

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
I'm looking for job openings for Asst Computer Systems / Internet Manager / iLounge Manager.

any help would be appreciated. Thanks in advance.