Author Topic: Kako izgleda provera administrativnih vestina?  (Read 3431 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Antigona

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Bobice, kako izgleda provera administrativnih vestina koju si imala? Ocekuje me, pretpostavljam, isto to uskoro.  :hehe:

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Rkako izgleda provera administrativnih vestina?
« Reply #1 on: 27/September/2013 »
Dobila sam dva ProveIt! testa, word i excel, samo se sada vise ne secam da li iz 2010 ili novije. Testovi sami po sebi su pis of kejk, ali stres ucini svoje i zabrljas sitnicu.
Za koju poziciju ti radis?

Offline Antigona

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Rkako izgleda provera administrativnih vestina?
« Reply #2 on: 27/September/2013 »
Hotel admin. assistant. Imala sam glavni skype razgovor, racunam da sam ga prosla posto mi je gospodja rekla da moram da obavim jos neki dodatni razgovor ili MS Office test. I sad cekam, pa rekoh dok cekam da malo bacim oko na taj test, ne bih da zabrljam sad pri kraju. Hvala!  :)

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Rkako izgleda provera administrativnih vestina?
« Reply #3 on: 27/September/2013 »
Znaci, isto sto i ja. S tim sto ja na datum ukrcaja i ostale detalje cekam jos od jula.
Pogledaj na jutjubu tutorijale za pocetnike. Mozda deluje bzv ali pitanja su bas takva, skoro identicna kao u tutorijalima. Sa razlikom u kontekstu, naravno.

Offline Antigona

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Rkako izgleda provera administrativnih vestina?
« Reply #4 on: 27/September/2013 »
Ja sam se spremila na cekanje, a zavrsila sam dokumentaciju i dva razgovora za nedelju dana pa mi se cini da ima je bas hitno. Mada od utorka je proslo vec 3 dana a jos nemam sveze info, pocinjem da se nerviram  :rolleyes: Pogledacu, hvala ti. A slepo kucanje, brzinu mere?

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Rkako izgleda provera administrativnih vestina?
« Reply #5 on: 27/September/2013 »
Meni nisu proveravali slepo kucanje. Ti testovi mogu da se rade neograniceno dugo, ali oni uz rezultate dobiju i duzinu trajanja, tj. koliko brzo si zavrsila, mislim da je dobro ne juriti, ali isto tako i ne otezati previse. Videces, bas su laka pitanja, samo se dobro koncentrises. Ja sam ocekivala da cu word uraditi besprekorno a excel ne bas toliko dobro, medjutim u wordu nisam umela jedno pitanje da uradim, jer nikada to nisam u zivotu ni videla niti mi je bilo potrebno da znam (ne mogu ni da se setim sta je, trebalo je da zapisem, ali u tom trenutku samo sam gurala dalje i posle zaboravila). Excel mi je bio 100% tacan, mislim da sam radila oko 15 min, jer nisam htela da jurim.

A cekanje...ne zelim da komentarisem.