Author Topic: Kouzon ~ Banja Luka  (Read 36008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Java93

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #15 on: 19/June/2013 »
Znaci ko nije isao na intervju ne moze aplicirati za posao?!
Eh kad sam ljen pa ne ulazim cesce na forum...
Da li ima neka agencija koja obavlja intervjue narednih dana/mjeseci   :moli:
I da li se mogu javiti ovoj agenciji i pitati ih da li je kasno za mene ili ne?
 :hehe:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #16 on: 19/June/2013 »
Znaci ko nije isao na intervju ne moze aplicirati za posao?!
Eh kad sam ljen pa ne ulazim cesce na forum...
Da li ima neka agencija koja obavlja intervjue narednih dana/mjeseci   :moli:
I da li se mogu javiti ovoj agenciji i pitati ih da li je kasno za mene ili ne?
 :hehe:
Kontaktiraj sve agencije, pa ces vidjeti koja ce imati preliminarni intervju u skorije vrijeme.
Sto se tice Kouzona u Banaj Luci, imace prezentaciju, preliminarni i obuku tek kada se prijavi dovoljan broj ljudi, jer ne mogu drzati obuku za nekoliko ljudi, sto znaci da to moze biti za mjesec ili duze.
U svakom slucaju kontaktiraj i Kouzon u Banja Luci.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline jaskich

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #17 on: 27/June/2013 »
Hm.... eto ja sam jutros imao Skype interviju sa Atanasom cisto da provjeri jesam li ucio one skripte sto nam je dao...par uobicajnih pitanja vrste usluge u mom slucaju je pitao (swiss) .....salate i tako te neke zafrkancije sve u svemu trajalo je 8 min haha da znam da nije mnogo al isto tako nam je rekao bas on sto krace to bolje :P
Sad cekam nadam se poziv za Beograd i Princess 12.07
Eto toliko od mene novi sam pa cisto da se ukljucim  :rolleyes:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #18 on: 04/August/2013 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #19 on: 04/August/2013 »
Lepa plata sa iskustvom ali da li je tako,ima li konobara sa iskustvom ovde da odele tu informaciju .
Meni je upravo javljeno da Elec.Engineer na NCL ima platu 8000 $
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #20 on: 11/September/2013 »
https://www.facebook.com/events/203777863125522/?ref=22

Evo ako nekoga zanima, sutra prezentacija, otvorenog tipa. :)
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #21 on: 23/September/2013 »
Juce sam poslao mail Kouzonu u BL da vidim da li mogu aplicirati i sa 21 godinom za posao fotografa (iako 21 tek iduce godine punim) za Princess ili RCCL i jutros sam dobio odgovor:

Djordje,
svakako mozete aplicirati.
Posaljite nam vas cv na engleskom na mail pa cemo vas kontaktirati
kad bude nasa zvanicna preentacija gdje mozete dobiti kompletnu informaciju
o svemu.

best regards
Valentina Spegar


S obzirom da nisam jos siguran da li cu ici iduce godine tj aplicirati zbog obaveza rekao sam im isto to ali da me obavijeste kad bude prezentacija  :banana:

Pored toga sam ih i pitao da li to znaci da mogu i sa 21 eventualno ici i nakon 2 min stize odgovor "moguce je za NCL kompaniju ali sve detalje cete dobiti na zvanicnoj prezentaciji. Oni uposljavaju i ispod 21 ali vrlo rijetko rade intervjue"  :waiting:

I sreca i tuga u dva minuta.

"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #22 on: 23/September/2013 »
Evo sta su meni juce odgovorili, punim 21 25-og februara. 
Quote
Postovani,

svoju prijavi mozete poslati u decembru ove ili januaru sledece godine s obzirom da morate imati 21 kada budete isli na glavni intervju sa kompanijom.

S postovanjem,

Jovana Tosic
Program manager
Agencija Kouzon

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Kouzon ~ Banja Luka
« Reply #23 on: 06/February/2017 »
Pod 1. Ne postoji konobar na brodu koji zaradjuje 8000$. Ni Maitre'D nema toliku platu.
Pod 2. Ovaj tekst jeste davno pisan, ali ja sam nedavno citao isti ili vrlo slican I clanak je naravno placen da se objavi u novinama svrhu promovisanja agencije Kouzon BiH.
Pod 3. Nadovezujem se na ovaj topik iz sledecih razloga:
Budite oprezni sa Kouzon agencijom. Isao sam dva puta preko njih na brod i oba puta sam dobio pogresne informacije. Prvi put sam pomislio ajde desio se nesporazum. Drugi put sam vec shvatio da je pogresna informacija plasirana i potvrdjena od njih samo u cilju da te ukrcaju na brod i na konto toga dobiju proviziju od kompanije. A ima tu i procenat od plate crew membera.
Specificno je nezakonito krsenje IMO zakona (International Maritime Organization law), od strane Kouzon BiH i Kouzon iz Nisa, a u vezi naplate nekakvih nepostojecih troskova agencije. Sve to se sigurno ne desava a da glavna kancelarija u Skoplje ne zna za to.
Pozivom na telefon, dan pred ukrcaj, agencija me obavjestava i zahtijeva da im donesem ili uplatim 150 evra na ime troskova, ne znaju ni oni da mi objasne kakvih. Kazu za aplikaciju. Ja nikakvu aplikaciju nisam donwloadovao sa play store. Niko mi u toku procesa zaposljavanja nije nijednom napomenuo da postoji trosak agencije, niti je ta informacija igdje zvanicno objavljena. Vec onako, dan pred put, taj neki tamo dzabalebaros iz te agencije te nazove i kaze dodjes mi 150 evra a nista za tebe uradio nije osim sto je eventualno prosledjivao emailove i provjeravao ispravnost pribavljenih dokumenata. Ali to mu je posao valjda ne? A ni oko toga nema bog zna kakvog posla. Klasicno lihvarenje.
Ovo neka bude samo savjet za sve one napacene duse koje idu trbuhom za kruhom i svoje zemlje i daleko od svojih porodica i prijatelja, a agencija koja je za posredovanje vec placena od kompanije, zeli nezakonit ekstra profit. NISTE DUZNI PLATITI NISTA. A ako i odlucite platiti, trazite potpisan racun sa pecatom, i prikazite to HR Manageru kad dodhete na brod pa ga pitajte da li agencija ima pravo da vam naplati trosak agencije(agency fee).
Nekima koji idu raditi za 800$ mjesecno u crew mess, je tih 300km mnogo, a i da nije, zasto bi dozvolio da ti lihvari uzmu pare za nista.
Ja cu licno prijaviti sve u main HR office ove kompanije gdje sam trenutno zaposlen, pa da im nikad vise ne padne na pamet da na ovakav nacin pokusavaju da rade posao i izvlace pare od napacenih pomoraca.
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.