Author Topic: Resenje za neudobne cipele,patike..Misljenje ostalih???????  (Read 3318 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
 Pozdrav ekipa...

S obzirom da masa nas mora nositi neudobne radne cipele "slip resistant shoes" palo mi je na pamet resenje kupovanja prije odlaska na brod anatomskih ulozaka koji bi trebalo da to rese, i ako nemam problema sa ravnim stopalama...Interesuje me misljenje veterana oko stavljanja tih ulozaka u cipele???je su li cipele ravne skroz pa da se mogu staviti?? Ulozak anatomski-nisam ih koristio ali predpostavaljam da imaju malo nagiba na sredini-unutrasnjoj pete pa ako vec imaju cipele taj nagib?? da ne bude prevelik...

Ima li ko pametnije resenje za neudobne cipele,patike koje se moraju koristiti?????

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
kupis jednostavno udobne slip-resistant cipele.

mogu preporuciti "Shoes for Crews".

http://www.sfceurope.com/catalogue/filter.aspx?men's%20or%20women's.men's=true&size.size=43/9&industry.restaurants=true
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline lupu5

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
ja sam kupio u walmartu univerzalne silikonske uloske. nisu losi. ima ih raznih.vecih manjih silikonskih ili od memoriske pjene. bolje ista nego nista. do sad nisam imao nikakvih problema ;) kostaju od 5-8$

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
tocno to sta je wolfns stavio. kvalitetne i udobne cipele umanjuju potrebu za ulošcima ako stvarno nisu potrebni.
posto nisam "pomorac" pa neznam da li je zabranjeno na svim kompanijama imati svoje cipele koje si probao i o svom novcaniku kupio? <- veterani da vas cujem.
dosta ljudi kako vidim ili ima uj*bane noge ili su cipele koje se dobivaju (citaj placaju na brodu) toliko lose i nekvalitetne da dovedu do uj*bavanja nogu?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
koliko ja znam niko ti ne brani da imas svoje cipele dokle god ispunjavaju uslove za datu poziciju
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
jel neko zna kakve cipele mora da nosi sommelier? verovatno isto mora slip resistant?  :nono:

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Svi moraju iste nositi tj slip ressistant
in vino veritas