Author Topic: Uvjerenje o nekažnjavanju <=> uvjerenje da se ne vodi krivi?ni postupak?  (Read 8984 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Ovako, buni me nesto!  
Kod nas postoji uvjerenje o nekaznjavanju koje se vadi u lokalnoj policijskoj upravi i mislim da se radi o sitnim prekrsajima, saobracajne kazne i prekrsaji i slicno, a postoji uvjerenje da se ne vodi krivicni postupak i da nisam osudzivan od strane suda na zatvorsku kaznu ili novcanu kaznu kao glavnu kaznu od strane kantonalnog suda.  
Ja sam izvadio ovo drugo, jel okey? hvala

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
je...ovo od policije ti netreba
Oprostite...Žurim!!!

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Kod nas ne postoji dokument koji oni traze, ali ga uzimaju kao vazeci.

Taj dokument koji izdaje sud je samo uvjerenje da se trenutno ne vodi kazneni postupak protiv tebe.

Znaci odsluzis 10 godina u zatvoru za tesko ubojstvo, izadjes van, izvadis uvjerenje i odes na brod.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ovako, buni me nesto!  
Kod nas postoji uvjerenje o nekaznjavanju koje se vadi u lokalnoj policijskoj upravi i mislim da se radi o sitnim prekrsajima, saobracajne kazne i prekrsaji i slicno, a postoji uvjerenje da se ne vodi krivicni postupak i da nisam osudzivan od strane suda na zatvorsku kaznu ili novcanu kaznu kao glavnu kaznu od strane kantonalnog suda.  
Ja sam izvadio ovo drugo, jel okey? hvala

Zašto kompliciraš? Zbog čega bi vadio bilo šta od ovih stvari koje si naveo?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Zato sto mi se trazi s ostalim potrebnim dokumentima, inace ne bih vjeruj mi, :P,

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff


Znaci odsluzis 10 godina u zatvoru za tesko ubojstvo, izadjes van, izvadis uvjerenje i odes na brod.

 :rofl: :rofl: ahahaha odvalio sam se na ovo

"It always seems impossible until it's done"

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
i mene ovo zbunjuje, znaci da izvadim iz suda uvjerenje da se ne vodi krivicni postupak, prevedem kod notara i nemam problema za NCL? hvala

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re:
« Reply #8 on: 31/March/2015 »
Da...
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Cuj da prevedes kod notara? Valjda se prevodi kod sudskog tumaca za engleski jezik, kakve notar ima veze sa tim.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline amaro92

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pozdrav moreplovci , jedno kratko pitanje .
Osudjivan sam prije dvije ,tri godine uslovno ... to je sve isteklo , nemam više nikakvih sudjenja , cist ko suza ....Eh sad , red je da mi dadnu '' uvjerenje o nevodjenju krivicnog postupka '' na sudu  , pošto nebi da vadim ovaj papir iz policije , jer vjerovatno bi mi pisalo da sam osudjivan , pa moze li se dobiti posao i s ovim papirom sto se tice nevodjenja krivicnog postupka ....I u slucaju da dobijem posao , oce li biti problem viza , pošto cu naravno kada budem online aplicirao odgovoriti sa NE na pitanje dali' sam imao problema sa zakonom . Samo me to još sputava ,a ide mi se na kruzer to nije humano :D  :plovim:

Online lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #11 on: 01/February/2016 »
Ja mislim da treba da izvadiš uverenje da se trenutno ne vodi krivični postupak protiv tebe. I ja sam pre par godina bio na uslovnoj pa nisam imao problem da odem na kruzer. A znam dosta njih koji rade na brodovima a ležali su debelu robiju. A što se vize tiče, samo stavi NE i piči dalje.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #12 on: 01/February/2016 »
Taj i suda ti i treba ne iz policije. Ne beri brigu

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline amaro92

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
hvala momci na brzom odgovoru  :plovim: vidimo se na brodu :D

Offline Dado the Boy

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Postavio bi pitanje ovde,da ne otvaram novu temu.Dakle,zanima me dali uverenje moze da izvadi neko drugi umesto mene?Trenutno nisam u zemlji,a ne ide mi se samo zbog toga pa bi pitao nekoga od rodbine da mi izvadi i posalje postom...Takodje me zanima moze li se uverenje izvaditi u bilo kom gradu(mestu) ili samo u onom u kome mi je prijavljen boravak?

Veliki pozdrav za sve  :wave:
Ja svojim morem plovim,putujem,sve manje tugujem,sve vise ludujem jer znam da neko kuci ceka me...