Author Topic: snack attendant ili assistant stateroom steward? Gdje imam vecu zaradu?  (Read 2326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pedja_Pancevo

  • Guest
Pozdrav ljudi!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
 U agenciji su mi ponudili ove dve pozicije,za snack attendanta sam se raspitivao jos onda ali nisam nasao nista konkretno osim da se radi u restoranu gde se gosti sami sluze.
O poziciji asistenta sam procitao dosta toga,nije laka pozicija ali donosi bolju zaradu. U kojem departmanu imam vecu zaradu?
Iskreno,uopste ne planiram da razvijam karijeru na brodu,zelim da odradim 3 ugovora ,skupim neku lovu i pokrenem sopstveni posao.

Pozdrav!

Offline internet

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Pedja a sta su ti rekli ,sta radi snack attendant?         

Pedja_Pancevo

  • Guest
Internet ,

Radi se kao sto sam rekao u restoranu gde se gosti sami sluze, na liniji, rasklanjaju se stolovi, dopunjavaju se salate, sosevi itd. Mislim da se takoreci sve radi.

Pozdrav

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Najkraci opis posla za snack attendanta je radnik u McDonald's-u... Prodajes, cistis, ribas, nosis... plata je oko 700$ bez ili sa minimaplnim baksisem.
Dobra strana ove pozicije je sto nakon jednog ugovora dobijas promociju...
E sad sto se tice pomocne francuske sobarice :) (to je pozicija na koju ja uskoro palim),po nekima jedna od najtezih  pozicija na brodu ali je lova vise nego dobra,
1500 do 2000$ mesecno ( informacija iz prve ruke sa Celebrity brodova) par ortaka proslo glavni kad i ja ali vec u najvece odradjuju ugovore, e sad do promocije
se tesko dolazi potrebno je 3,4,5 ugovora da bi se napredovalo...
Meni su na preliminarnom ponudili isto sto i tebi, te sam se zbog love opredelio za sobara...

Offline internet

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Sparrow cek znaci i tebi su ponudili Assistant stateroom steward.

Jel si to pisao da je plata za Assistant stateroom steward od 1.500-2.000 $  ?