Author Topic: glavni intervju za pizza cook  (Read 2533 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline muki2810

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
glavni intervju za pizza cook
« on: 14/October/2013 »
pozdrav svima

glavni intervju uspjesno odradjen (4.10.2013. BG)za poziciju pizza cook,princess cruise lines (nisam imao pojma koji level apliciram,samo sam napisao pizza cook)


da skratim
dosli smo u holiday in u BG
odijela i kravate su tu
nervoza,trema....
cekamo u hodniku...
ulazimo po trojica...
ulazim unutra,tamo sjede tri lika(ispitivaci) sve trojica talijani,ovaj sto je mene ispitivao bio je poprilicno star sa ocajnim engleskim jezikom,po nekoliko puta sam ga pitao da mi ponovi pitanje.

pozdravio sam,ponudio mi je da sjednem i onda pocinjeeeeeeee  :hehe:

prvo pitanje da se predstavim,a ja ko iz topa zaresetam...da pokazem da sam confident  u po frke kaze lik easy,easy
tu me prekine i pocne postavljat pitanja kako pravim tjesto,koje sam pizze radio itd...
onda ide jedno pitanje,sta je asestment party(neam pojma kako se pise )  znao sam da je nesto oko emergency situation,ali nisam imo pojma.ljubazno sam rekao da ne znam,a onda mi je poceo objasnjavati sta je to i sta uraditi u tom trenutku,nemam pojma sta mi je reko samo sam klimo glavom,onda pitanje sta je crew alarm,to sam znao polovicno, kontam u  sebi sad ce mi reci  :neceici: nisi ti za ovo    ... :pad:

ali nije  :yahoo:

trazio mi je video clip kako radim,reko sam da sam uploud na yt.okrece laptop i kaze nadji..
uzasno los wifi....pa smo cekali da otvori nekih 5 min...

kako sam sjedio blizu prozora ono sunce direktno u mene,skiljim i smijem se u isto vrijeme   bas me zanima kako je to izgledalo,ja mokar ko cep,vidi on da sam nervozan....,dok je gledao clip samo je govorio gut gut,i pisao na neki papir ok ok ok.....
 onda mi je rekao ovo je pec na drva,da li znas raditi na elektricnoj peci,rekao sam da znam raditi na svim tipovima peci...opet gut gut i pise ok ok ok....

kaze znas li da su  zivot i posao na brodu jako teski i da li sam spreman da se nosim s tim..

naravno odgovaram kako sam ja hard worker i da sam navikao na tezak zivot i rad i da s tim nemam problema..

pitao me ko me nagovorio na ovo

onda kazem prijatelj koji radi kao fizioterapeut,kaze znas li nekog ko je radio kao pizza cook na brodu,rekoh ne znam gospon..

pitao me sta me privuklo da idem na brod,reko sam pare ,karijera,destinacije........

(ne mora znaciti,ali,ona pitanja i skripte koje dobijete od agencije u kojima sve pise,kako se pripremiti... ne znaci da cete biti ispitivani po tim pitanjima,mozda jedno ili dva pitanja od svega toga a ima ih bruku vjerujte mi,imaju obicaj postavljati puno trik pitanja kojih nema u skriptama,ali opet ne mora da znaci,sve je individualno)

uglavnom nemojte bas previse bubat napamet,nego ucite na nacin da imate sablon odgovora u glavi,a ne nastrebat napamet pa kad te prekine ne znas dokle si dosao, MOJ SAVJET.
 
na kraju kaze to je to
trajalo je nekih 10-15 min,meni je izgledalo kao vjecnost

ustajem pomalo zbunjen gledam u njeg pa oko sebe sav ukocen

onda podize glavu i pita me imam li neko pitanje za njeg

ja razvucem smajl  od uha do uha i pitam jesam li dobio posao ???????

kaze DA  :yahoo: rukovali smo se

i bjezim van  


nakon 10 min

dolazi valentina(office manager KOUZON)  i kaze,posto nas je bilo trojica pizza cook,svi ste dobili poziciju 2nd pizza cook,odahnuli,drago nam,ocekivali nesto nize pozicije(mada svi imamo preko 3 godine iskustva)i jos uvijek nismo sigurni kolika nam je tacno plata(znamo da nije ispod 1800 USD)..... ali eto dobro je proslo. ::yes:

aplicirao sam preko KOUZON  agencije,i mogu reci samo rijeci hvale
jako profesionalni,ozbiljni ali nerijetko ni humor nije izostajao,uvijek na raspolaganju za sva pitanja,odgovaraju na pozive i mailove u rekordnom roku,znaci sve sto vam treba mozete od njih traziti.

ako sam nesto preskocio,a zanima vas,pitajte,ali javno da i ostali vide a ne private,nemojte biti sebicni


just relax and everything will be fine
 

 
 

Offline eldos

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: glavni intervju za pizza cook
« Reply #1 on: 14/October/2013 »
Evo imam ja pitanje. Kad cemo dobit LoE? hahaha
A izgledao si kao ubica djecijeg lica, vidio sam kraickom oka :P

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: glavni intervju za pizza cook
« Reply #2 on: 14/October/2013 »
gut gut ..  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: glavni intervju za pizza cook
« Reply #3 on: 14/October/2013 »
Sretno, eto kako je lako samo i sve ce biti gut !!!! :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline muki2810

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: glavni intervju za pizza cook
« Reply #4 on: 15/October/2013 »
Evo imam ja pitanje. Kad cemo dobit LoE? hahaha
A izgledao si kao ubica djecijeg lica, vidio sam kraickom oka :P
zasto imam osjecaj da si najnestrpljiviji eldare   no;;;