Author Topic: Prekomanda sa Celebrity-ja na Princess, intervju u novembru  (Read 2761 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Evo, posle skoro 5 meseci čekanja..dobio sam mail!  :yeah: Koji kaže da mogu da dobijem istu (sličnu) poziciju, kao što sam imao za Celebrity-asst. stateroom attendant, na Princessu-Accommodation attendant. Intervju je od 09. do 12. novembra u Beogradu. Potvrdio sam da hoću na princes..tako da..sad mi ostaje samo da prođem testove i intervju.  :moli:

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
cekaj jesi vec bio na celebrity brodu ili?

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Eto i mene zadesi isto to a i bukvalno ista pozicija kao i ti ahahaha.Meni rekose finalni od 12-og do 15-og a trening od 9-og do 11-og (testovi itd.) Nista brate vidimo se tamo  :yeah:

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
cekaj jesi vec bio na celebrity brodu ili?
Nisam, aplicirao sam za celebrity i čekao na gl. intervju za tu kompaniju ali nema najava za intervju, tako da sam "prekomandovan" na Princess. :)

Eto i mene zadesi isto to a i bukvalno ista pozicija kao i ti ahahaha.Meni rekose finalni od 12-og do 15-og a trening od 9-og do 11-og (testovi itd.) Nista brate vidimo se tamo  :yeah:
Eto, nadam se da će biti sve kako treba, da nas neće zadesiti i dugo čekanje za ukrcaj.  ;D Vidimo se onda, od 9 do 11  :uzdravlje: