Author Topic: Rad na kruzeru, ikakve sanse da dobijem posao?  (Read 2429 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline awesome182x

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav zanimalo me je da li se itko osim mene  prijavila za Carnival Cruise Line oglas,da li se itko me  javila Suzana ili ako nije koliko inače treba cekat dok se najavi
ili je ipak  bolje nazvat nju i pitati je.Prijavija sam se za MSC i danas sam dobija odgovor da tribam doc u Romea da se tribam dogovorit za razgovor za posao je ima itko iskustva s njim e i jos nesto ispričavam se ako sam dosadan zanimalo me je je bi po ovome ima ikakve sanse da dobijem posao na kruzeru

Po zanimanju sam komercijalist, imam 21 godinu . Nakon završetka školovanja radio sam kao pomocni konobar dvije uzastopne sezone u trajanju od 5 mjeseci  
Engleski govorim dobro ,učim od 6 godine života kako u školi tako i uz babu koja je profesor engleskoga boze mi pomozi lol  :smack:
Jedino sta ne znam hoce li bit problem sa 3 godine mi je dijagnosticirani da imam skolijozu, krajeznica mi je isla ko slovo s ali nakon 3 operacije sad je sve odlicno
gotovo sve mogu radit osim sta bas ne mogu  nosit bas teske stvari  o ce to bit nekakav problem

Zahvaljujem se na buducim odgovorima

E i Spricavam se ako sam falija Forum

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Rad na kruzeru
« Reply #1 on: 29/October/2013 »
Jedino sta ne znam hoce li bit problem sa 3 godine mi je dijagnosticirani da imam skolijozu, krajeznica mi je isla ko slovo s ali nakon 3 operacije sad je sve odlicno
gotovo sve mogu radit osim sta bas ne mogu  nosit bas teske stvari  o ce to bit nekakav problem

imas odgovore na sva pitanja po forumu.. malo prolistaj i sve ces saznat.. ali s obzirom na tu ozljedu i nosenje teskih stvari mislim da ti je pametnije promjenit profesiju..
sumnjam da ces izdrzat 10ak sati dnevno na jednoj ruci nosit tacnu sa 20ak kg tereta ;)
nabijem te...

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Rad na kruzeru
« Reply #2 on: 29/October/2013 »
kao asst. waiter nikako :neceici:,na toj poziciji je i osobama sa zdravim ledjima jako tesko i vecina ih se ozledi ili ima problema sa ledjima, ako vec hoces na brod i imas skolu probaj neku malo "laksu" poziciju...tipa: asistent knjigovodje, shop ili bar...bar se ne tegli po ceo dan i imas se vremena i odmoriti ::yes::

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Rad na kruzeru
« Reply #3 on: 29/October/2013 »
e da i ne spominji na lekarskom,jer te nece zaposliti ako imas neku dijagnozu,a pogotovo 3 operacije ledja! niti govori agenciji o tvom problemu,pogotovo ako se osecas dobro.
 :neceici:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Rad na kruzeru
« Reply #4 on: 29/October/2013 »
A zašto su Suzana i Romeo u istoj rečenici?  :hmm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Rad na kruzeru
« Reply #5 on: 29/October/2013 »
A zašto su Suzana i Romeo u istoj rečenici?  :hmm:

i mene isto to zbunilo, al mozda se covjek prijavil i kod suzi i kod ovog drugog, jer je suzi stavila opet oglas na posao.hr....
A i ovaj gospon awesome koji je pisal post, nije da su mu recenice nes razumljive, al oke..

This is hip-hop, we gonna last forever..