Author Topic: pitanje je sad, otici odmah ili sacekat jos malo??  (Read 3219 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
I ja razmisljam o odgodi, al neznam kolko bi to pametno bilo..naime htio bi na faksu rjesit prvo zavrsni rad pa da mogu u miru otic..trebal bi mi ukrcaj bit na kraju 11,ali kad bi imal jos mjesec, 2 to bi mi bilo savrseno , a i teta suzi veli da odgoda nije problem samo nije rekla na kolko dugo toleriraju da odgadas..pitanje je sad,otici odmah ili sacekat jos malo?
This is hip-hop, we gonna last forever..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje je sad, otici odmah ili sacekat jos malo??
« Reply #1 on: 30/October/2013 »
promisli šta ti je važnije, stvar je individualna ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: pitanje je sad, otici odmah ili sacekat jos malo??
« Reply #2 on: 30/October/2013 »
promisli šta ti je važnije, stvar je individualna ..

a znam da, probat cu se dogovorit sa profesorom da to rjesimo cim prije,ako ne vjerojatno cu odgodit do 1mjeseca odlazak ili kad ce vec kompaniiji trebat..vidim da se sprema novi intervju pa me trta da me nece zamjenit sa nekom novom radnom snagom..
This is hip-hop, we gonna last forever..

Offline Bozo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: pitanje je sad, otici odmah ili sacekat jos malo??
« Reply #3 on: 30/October/2013 »
a znam da, probat cu se dogovorit sa profesorom da to rjesimo cim prije,ako ne vjerojatno cu odgodit do 1mjeseca odlazak ili kad ce vec kompaniiji trebat..vidim da se sprema novi intervju pa me trta da me nece zamjenit sa nekom novom radnom snagom..


dok dođeš tamo vjeruj mi plakat ćeš što nisi završio fakultet. pusti carnival u k***, boli njih briga za tebe, samo da možeš čistiti i nositi tacne 11h dnevno za $1000

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: pitanje je sad, otici odmah ili sacekat jos malo??
« Reply #4 on: 31/October/2013 »
dok dođeš tamo vjeruj mi plakat ćeš što nisi završio fakultet. pusti carnival u k***, boli njih briga za tebe, samo da možeš čistiti i nositi tacne 11h dnevno za $1000

ah cuj bumo vidli, kaj bu bilo kad dodem tam, al zasad cu odgodit  :D
This is hip-hop, we gonna last forever..