Author Topic: USA Emigracioni odjel mi je zabranio izlazak u americkim portovima 3 mjeseca  (Read 1647 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladonni

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav, ja sam evo vec 3mjeseca na HAL Nieuw Amsterdam, do sada smo radili mediteran al cim smo stigli u fort lauderdale, emigracioni odjel mi je zabranio izlazak u americkim portovima 3 mjeseca bez obzira sto imam vizu al prvi put sam u americi, jos su zabranili nekim englezima spancima ma masa ljudi.
Moje pitanje, dali je neko imao nesto slicno ovome, postoji li mogucnost zalbe il necega, za koji djavo sam placao vizu ako moram ostati na popisanom brodu dok se ostali kupaju vani i piju koktele.

 oT

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: USA Emigracijoni odjel?
« Reply #1 on: 30/October/2013 »
Fali ti čuveni  I95 pišljivo govno papira koje ako izgubiš košta 300$.Znam za slučaj kad su neki Fikusi i Indonežani pobegli sa broda,pa su svi te nacionalnosti morali da vrate I95,koja je to ludnica bila.Imigracioni oficir ocenio da si osoba visokog rizika,jer verovatno prvi put si na tlu USA,i jednostavno ti zabranio izlaz 3 meseca.Možeš se žaliti upravi vodovoda,nema ti druge.Mene je u Honoluluu kad mi je izdavao I95 pitao imam li nameru da ostanem,Ja rekao čoveče da sam hteo ostati,ostao bi u NY ili Bostonu,gde da bežim sa ovog ostrva,pogledao me lupio pečat i to je to.Evo moje ironije kad su žutima zabranili izlaz,
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .