Author Topic: Šta se dešava sa radnicima? Je l' salju ku?i ili na drugi brod?  (Read 3628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Evo da prebacim post ovde posto me vec izgrdise sto sam na pogresnom mestu stavila mada ja nisam ni znala  da se to zove dry dock  :facepalm:

Ja sam dobila Carnival Freedom, 30.11- youth staff

Ali, citam na Wikipediji:

Carnival Freedom will undergo an extensive refit from March to May 2014... The Carnival Freedom will return to cruising with alternating 6 and 8 day itineraries beginning on May 18th 2014.


sta se desava sa radnicima? Je l' salju kuci ili na drugi brod? Ako sve bude ok to ce mi biti treci mesec ugovora.
Prvi mi je ugovor ako postavljam glupo pitanje, oprostite.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
(kuku, postao sam od onih koji grde... :deda:  :giggle: )

Evo da ponovim odgovor - ili ćeš ostati na brodu ili će te prebaciti na drugi brod... a to dosta zavisi i od departmenta, jer neki rade i tokom dry dock-a, a neki ne.
Kući se šalju samo oni kojima je i inače vreme da idu kući.

Otprilike Youth Staff i nema posla, možda je poneko potreban da ostane zbog preuređenja prostorija, nameštaja, šta ja znam, mada ne verujem da bi ostavili nekog kome je tek prvi ugovor... tako da ti predviđam odlazak na drugi brod. ;D

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Sad sam dobila i temu :facepalm:


Hvala, Prince :uzdravlje:
ponovila sam pitanje iako si mi dao odgovor da bi se mozda jos neko ukljucio , posto sam cak cula da mogu da me posalju kuci ako je ugovor pri kraju(a to nije bas kraj, 3 meseca )

Ako bude kako si rekao nije lose, zanimljivije bi bilo da budem na dva razlicita broda :plovim:

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Evo da prebacim post ovde posto me vec izgrdise sto sam na pogresnom mestu stavila mada ja nisam ni znala  da se to zove dry dock  :facepalm:

Ja sam dobila Carnival Freedom, 30.11- youth staff

Ali, citam na Wikipediji:

Carnival Freedom will undergo an extensive refit from March to May 2014... The Carnival Freedom will return to cruising with alternating 6 and 8 day itineraries beginning on May 18th 2014.


sta se desava sa radnicima? Je l' salju kuci ili na drugi brod? Ako sve bude ok to ce mi biti treci mesec ugovora.
Prvi mi je ugovor ako postavljam glupo pitanje, oprostite.
sigurno ce vas raspodeliti po drugim brodovima,jer ne znam kakav je to dry dock od 2 meseca ?! obicno je dve nedelje! kad je taj od dve nedelje ostajes na brodu i pomazes, tada su uslovi uzasni,nema klime,haos...ali nema ni gostiju :) i party non-stop  :yeah: