Author Topic: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave  (Read 9944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re:
« Reply #15 on: 05/November/2013 »
ajme ovi natalovi komentari vrijeđaju ljudsku inteligenciju. umjesto da nekako pridoneses i pomognes u problemu ti si dopalio kao revolveraš i raspalio po momku a blage veze o momku nemas niti o njegovom sposobnostima. nice work jimbo -.-

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave
« Reply #16 on: 05/November/2013 »
Ovako natal, prva stvar, ti nemas nikakve osnove ni prava da mene kritikujes, a da nisi upucen u situaciju (sto nisi). Ono sto sam ja prosao tamo, ne bih pozelio nikome na svijetu.

A te tvoje price, da ja zelim nekoga zaj****i, pravim se grbav itd, znas sta mozes sa tim uraditi. Jesam ja kriv sto nisam znao da mi je kicma ostecena i sto sam je**** baksuz da mi se bas tamo to desi?! Jesam ja prosao medical kod doktora kojeg su ONI izabrali? Jesam ja nakon jednog dana lezanja u bolnici vratio se i normalno odradio radni dan od 9 ujutro do 8 navece na brodu? Jesam ja trazio ista osim da ostanem na poslu? Jesu li oni mene poslali nazad bez ikakvog objasnjenja, dokumenta, para ili bilo cega ljudskog, tipa, je*iga nisi za ovo dovidjenja? Sta ti znas koliki su moji troskovi bili prije ovoga ili kakva je moja finansijska situacija? Da li ti mozda imas predstavu kakve je meni ovo probleme proizvelo privatno i poslovno?

Oni se nisu jos uvijek nakon 5 dana udostojili na mail da mi odgovore, niti me je iko nazvao ni tamo dok sam bio.

Opet pitam, otkud tebi pravo, da izigravas sudiju?
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave
« Reply #17 on: 05/November/2013 »
Natal,zašto gubiš vreme konobarišući.Ide bre lepo brani ljudska prava ili budi aktivista za zaštitu Pandi.
Nemoj čoveku stajati na muku,svojim i***tskim zaključcima koji su relevantni samo u tvoj glavi.
U tvojim komentarima može se naći samo neka ogorčenost na nešto ili nekoga,pa samo bacaš neki hejt.
To je verovatno neki vid traume koji se podsvesno provlači kroz tvoj život.
Ne sudi drugome,kad nisi u njegovoj koži i ne znaš šta je prošao.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re:
« Reply #18 on: 05/November/2013 »
pa najlakse je napisati i ishejtati kao sta nam je natal dokazao, uloziti truda i vremena nekome pomoci do pronalaska rjesenja problem eee to je vec za medalju. mada nije natalu prvi put da ovako laje...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave
« Reply #19 on: 05/November/2013 »

U kracim crtama..dobio sam posao kod Carnivala kao fotograf i otisao u Meksiko na 14dnevnu obuku.
Nakon 5,6 dana tokom jutarnjeg istezanja sa trenericom me zabole ledja i zavrsim u bolnici. Tamo su me ostavila na pretragama jedan cijeli dan, skoro niko me nije ni obisao ni nista.


je l' mozes malo da objasnis sta ti se ustvari desilo? Bio je neizdrziv bol? Nisi moga nikako da iskuliras i da ne odes u  bolnicu vec samo da pregrmis u sebi?

Nemojte napadati natala, cesto smo u situacijama u zivotu da radimo sa ljudima koji se foliraju, ne mogu ovo ili ono, takve poslodavci ne vole
a kad dodjes da radis na posao gde treba mnogo da stojis, pa i da preneses mozda ponesto a tebi bas to nije preporucljivo wtf?
I sad to znaci otprilike manekenisanje na poslu jer ne smes nista tesko da dignes, prvo nije fer prema kolegama
A da neko rizikuje da ti se pogorsa pa da ti  placaju posle odstetu?

Je ne znam mnogo o tim zakonima i pravilima ali ako sa jutarnjeg istezanja zavrsis u bolnici sta takvom radniku moze jos da se desi........

Nisam maliciozna, nemojte me pogresno shvatiti a ne mislim ni da je natal......


MIslim da si malo bio lose srece i ne mislim da si folirant ali svet je surovo mesto.......

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave
« Reply #20 on: 05/November/2013 »
Ekipa. Kao prvo opusteno. :).

@fikko

A ti mladicu, sta si ti proso siroce. Pa bio sam ja na CCL dvi godine, znam ja sta se tamo prolazi. Sta bi ti mene ucio. Nego slusaj ja  tebi zelim da ti dojes jednog dana u indiju pa da vidis sta ljudi prolaze svakodnevno pa budes shvatio da si ti bio na “godisnjem” i da zivis ko kralj.

Nisi kriv sta si baksuz al si baksuz i pomiri se sa time. Kolko sam ja baksuz pa sta sada da lupam glavom kroz zid. Vjeruj mi da sam malo veci baksuz od tebe kolko god ti mislio da si baksuz. :)

Ovo sa doktorom mlatis praznu slamu…sta ti imaju objasnjavat, imas li ti uopce ideju sta fotografi rade na brodu…molio bih nekog od foto ekipe da malo objasni momku sta se radi i da on kao takav nije sposoban.

Sto se tice tvoje situacije sam si kriv, ko radi taj i ima, oduvijek tako bilo i biti ce.
Ak si u financijskim problemima znaci da bas i ne volis radit.

Kaj ti misiis da ti jedini imas poslovne, financijske i privatne probleme? Kaj ti mislis zasto ljudi idu na brod...a to ti vredi za veliku vecinu na ovom forumu i opcenito na brodu.

Nisu ti odgovorili, nebi da si bio na concordiji pa te neko ostavio ispod vode 5 dana…pitanje el ti mail uopce proso, mozda je zapeo kao spam. Nazovi ih i znati ces na cemu si.  


Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re:
« Reply #21 on: 05/November/2013 »
ok to nekako jos stoji hastalavistaa ali natalu nije prvi da nas pocasti svojim gracioznim misljenjima i vjestom upotrebom gramaticki tocnih recenica, zanima me tko je to dao pravo vama da decka prozivate na bilo koji nacin? jeste li mu platili troskove pa si uzimate pravo? umjesto da mu savjetima pomognemo vi se tu pravite nekim radnicima a stavio bi pare na to da ste upravo vas dvojica takvi neradnici da bih jako lijepo zaradio na vama. cak bi vam i uokvirenu zahvalnicu poslao pa sa ju objesite na zid. ako i je foliran kao sta ste vi "doktorcine" ustanovili , kako to da im nije dignuo kakvu kesu zbog toga...prvo skoci pa kazi hop pajdo

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Povreda le?a - poslali me ku?i bez najave
« Reply #22 on: 05/November/2013 »
Stvarno mi je zao sto sam sebi dozvolio da se uvucem u raspravu na internetu.

Natal, sve najbolje, svoj red kuruza.

Molim sefa da ili zakljuca temu ili obrise, ja sam sa ovim zavrsio.

I hvala svima koji su nesto suvislo napisali.
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.