Author Topic: Seabourn Odyssey.  (Read 9994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #15 on: 16/January/2014 »
Logicno je da je to njihova procedura jer zaposljavaju dosta i naravno da moraju provjeriti di si i sta si radio. :).
Inace bi svi pisali sve u CV a i dosta kandidata ne ocekuje da ce ih se provjerit pa tu odmah otpadnu. :)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #16 on: 16/January/2014 »
S obzirom da si bio na Carnivalu, znaš da stvari ne funkcioniraju po toj logici, inače se ne bi toliko na ovom forumu raspravjalo o nekim stvarima. Uglavnom, ponudili su posao na nekoj novoizgrađenoj jahti i sad uz CV traže kontakt podatke za dvije reference. Koliko se sjećam, ti si rekao da su ti provjeravali sve redom od prvog do zadnjeg. Uglavnom, meni je to sad malo nezgodno jer nije sad toliko jednostavno iz šešira izvuči kontakt podatke ljudi za koje si siguran da će te se sjećati i rado reći nešto pohvalno o tebi, a niste bili u kontaktu jako dugo vremena.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #17 on: 17/January/2014 »
Jbg pa si me pita za Viking. Oni ce provjerit ak ides preko apriori ili EP, itd....najvjerojatnije nece.
Viking je ozbiljna agencija. Ionako dosta crewmembera doje odradi jedan ili niti jedan ugovor i ode. :).

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #18 on: 17/January/2014 »
Pa zato i pitam, jer nije nešto što se inače podrazumijeva, bar ne u praksi. A vidiš i da ne postupaju  baš u svakom slučaju potpuno isto, meni su tražili samo dvije reference, a ti kažeš da su ti provjeravali baš sve.

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #19 on: 17/January/2014 »
Traze dvije i dvije provjere, nece provjeravati unazad 10 godina sta si radio,. Ja sam svojim  vlasnicima odmah rekao da napisu preporuke jer su mi rekli da ce ih zvati, oni su napisali i naucili sta da kazu , al su zvali samo ovog kod kojeg sam trenutno, ja nisam imao frke jer je on vec radio na brodu i engleski mu je jako dobar...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #20 on: 17/January/2014 »
Meni su provjeravali sve jer ja sam proveo zadnjih 9 godina na korculi plus dvije na CCL, 5 godina radio kod jednog lika i dve godine kod drugog. U biti ja u CV imam 5 godina KO, dvi godine brod i dvi god opet korcula. Zato su meni sve provjeravali. :).

Uglavnom odradi to profi.:).

Nemoj da ti ne stima nest. Budi spreman. :)

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #21 on: 04/August/2017 »
Kakvo je stanje trenutno? ima li nasih, jel ide neko na Odyssey u skorije vreme, poz

Offline Dadex

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Waiter
Re: Seabourn Odyssey.
« Reply #22 on: 13/September/2017 »
Ja se ukrcavam na Odyssey, 4. Oktobra u Barseloni