Author Topic: Pomoc oko izbora kompanije i pozicije  (Read 2013 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JoeQ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Pomoc oko izbora kompanije i pozicije
« on: 05/November/2013 »
Stvari stoje ovako , jos letos sam prosao na glavnom intervjuu za Canival, pozicija fotograf ( kako su u agenciji rekli cekacu na ukrcaj verovatno do februara , marta )
U medjuvremenu dosao sam do nekih informacija o recnim brodovima i ovih dana se odlucio i tu prijaviti... Obavio razgovor sa agencijom i kazu da imam ok sanse za proci na poziciju night auditor ili pa cabin steward. Rekli su da bi glavni intervju bio za Riveradvice ili za Sea Chefs.
Citao sam ovde da je dosta ljudi koji su prosli preko Sea Chefs-a bilo na cekanju i to jako dugom cekanju ( 1 god. ) A sto se Riveradvice-a tice , ne znam nikoga koje isao preko njih ...
Sada moje pitanje za iskusnije clanove foruma  :) idealno bi bilo i iskustvo nekoga ko je radio i na recnom brodu i na kruzeru  :D                                                                                                                                                                  Sta je bolje prihvatiti ? Otici na Carnival kao foto ili se pak odluciti otici na recni brod kao night auditor ili cabin steward ( pod uslovom da se prodje glavni intervju ) ?
Sto se Carnivala i posla fotografa tice tu mi je jasno o cemu se radi, bilo je dosta tema ovde, inace zarada je slicana, na Carnivalu ce biti 1200 $ a na recnom za obe pozicije je slicna plata oko 700 evra + neki kolektivni tips koji moze kao iznosti oko 400-500 evra (to je ovde neko pisao u temi za recne).
 

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pomoc oko izbora kompanije i pozicije
« Reply #1 on: 04/October/2014 »
Cao, zanima me gde si na kraju otisao ?
I preko koje agencije si aplicirao za recni i na osnovu cega su ti rekli za cabin steward i night auditor, da imas ok sanse , jer u slicnoj smo poziciji pa me zanima? Hvala no;;;

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Pomoc oko izbora kompanije i pozicije
« Reply #2 on: 07/October/2014 »
osobno bih otisao na riječni, Sea Chefs ima puno bolje uvjete. a i fotografi na Carnivalu su uglavnom svi nešto kukali i bili nezadovoljni  -()-
Once a sailor, always a sailor.