Author Topic: ku?i od 28.08.13. zbog zdravstvenog problema  (Read 3208 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Pozdrav svima. Ja sam kuci od 28.08 ove godine zbog zdravstvenog problema ili tacnije u djetinjstvu sam imao operaciju kuka gdje mi je mjenjana kostana srz.
Sada se vide tragovi na CT snimku pa je njima to kao bilo sumnjivo pa su me poslali kuci da utvrde da nije cista ili tumor.
Uglavnom sve je uredu i ja sam im poslao svoje nalaze da je sve u redu jos 23.09 i od tada samo ponekada tj svako 15-ak dana mi neko odg na mail.
Medjutim niko mi ne daje tacnu informaciju o mom povratku ili da li bi mozda morao da uradim jos neki nalaz. I tako gubim vrijeme cekajuci a ne znam da li ce me uopste vratit.
Kompanija je NCL a ja sam na poziciji Ress. Stew. Ako bilo ko ima neko iskustvo ili neki savjet neka mi javi. Ljep pozdrav za sve i onima koji plove mirno more.

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
ku?i od 28.08.13.
« Reply #1 on: 06/November/2013 »

moj savet ti je da uradis isto kao ja,pozovi ih u office,meni su isto tako odugovlacili nakon sto sam im poslala da sam fit for duty,pozoves ih i das im svoj id broj i pitas za status...odmah ce ti reci da li je jos u procesu ili ne,mozes li nazad ili ne.

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
ku?i od 28.08.13.
« Reply #2 on: 06/November/2013 »
Da li si i ti na NCL-u i da li si se vratio/la na brod poslije toga? Ako si isto na NCL-u ako imas broj posalji mi molim te na privatno.

Offline miri

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ku?i od 28.08.13.
« Reply #3 on: 06/November/2013 »
ja sam bila na Carnivalu,mene nisu vratili,ali to ne mora nista da znaci sve je drugacije. Ja sam zvala broj sa LOE i onda su me prebacivali na neke druge brojeve,ali su mi na kraju dali informaciju,samo budi uporan.

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: ku?i od 28.08.13. zbog zdravstvenog problema
« Reply #4 on: 27/November/2013 »
Cisto da napisem da sam dobio datum povratka na brod i da je napokon sve gotovo. Pozdrav svima i drzite se


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ku?i od 28.08.13. zbog zdravstvenog problema
« Reply #5 on: 27/November/2013 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: ku?i od 28.08.13. zbog zdravstvenog problema
« Reply #6 on: 27/November/2013 »
Jel se vracas na Spirit ? Ili je neki drugi u pitanju ?
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "