Author Topic: Prihva?aju uverenje iz MUP-a, ili mora baš iz suda?  (Read 2984 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
pozdrav, hteo bih da apliciram za brod ali trenutno se vodi krivicni postupak protiv mene, da li postoji sansa da prihvate uverenje iz MUP-a da nisam do sada osudjivan , ili mora bas iz suda

hvala

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 28/January/2014 »
mislim da ce moci i iz mupa, bacio sam papiric iz SafeCruise-a i tamo je pisalo nesto tipa ili-ili

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
pozdrav, hteo bih da apliciram za brod ali trenutno se vodi krivicni postupak protiv mene, da li postoji sansa da prihvate uverenje iz MUP-a da nisam do sada osudjivan , ili mora bas iz suda

hvala

poenta je sledeca..sto u sustini i treba da bude potvrda prava iz MUP-a nego se mnogo dugo ceka na to..(aklo nemas vezu :))moras da podneses zahtev pa jedno 3 nedelje cekas..e posto niko od svih nas nije hteo nit imao vreman toliko da ceka mi svi vadimo iz Suda i to dobijes odmah :) u sustini mislim da ti je to iz mupa skroz ok..mada proveri u MUP- da ti ne pise da se sada vodi krivican postupak protiv tebe jer mislm da ce ti to pisati..pitaj bolje tamo na salteru

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
raspitao sam se za Safe Cruise, oni traze potvrdu bas iz suda :/

zna li neko kako je u Kouzonu i ostalim agencijama ?

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
raspitao sam se za Safe Cruise, oni traze potvrdu bas iz suda :/

zna li neko kako je u Kouzonu i ostalim agencijama ?

Kouzon - SUD
RIV - trebalo bi iz Mupa a ako zamolis moze i iz SUDA :)