Author Topic: Moze li se sa BIH-pasosom u BG-ambasadu po visu?????????  (Read 3125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Pozdrav ekipa..

Ima ljidi koji idu u Beograd kako vidim na forumu, po visu za rad na brodovima pa me interesuje da li se moze legitimno ici ili mora u SA-ambasadu? moze li biti da ti ljudi imaju prijavljeno neko prebivaliste,neke dokumente tipa izbeglicku prijavu itd pa mogu ici ili jednostavno se moze ici legitimno da se ne napravi problem otkud ti ovde pored tvoje ambasade u SA pa ajd nazad oT..Konkretno meni je blize iz Bijeljine u Beograd nego SA...A takodje u BG je mnogo lakse dobiti visu i to je razlog sto pitam..

Zahvaljujem svima koji imaju pouzdane informacije i podele ih ovde na forumu....

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Može.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Pozdrav ekipa..

Ima ljidi koji idu u Beograd kako vidim na forumu, po visu za rad na brodovima pa me interesuje da li se moze legitimno ici ili mora u SA-ambasadu? moze li biti da ti ljudi imaju prijavljeno neko prebivaliste,neke dokumente tipa izbeglicku prijavu itd pa mogu ici ili jednostavno se moze ici legitimno da se ne napravi problem otkud ti ovde pored tvoje ambasade u SA pa ajd nazad oT..Konkretno meni je blize iz Bijeljine u Beograd nego SA...A takodje u BG je mnogo lakse dobiti visu i to je razlog sto pitam..

Zahvaljujem svima koji imaju pouzdane informacije i podele ih ovde na forumu....

e ovako, ovo sam nasao na stranici ambasade,    P: Živim i radim/studiram u BiH, ali osim bosanske imam i hrvatsku putovnicu. Mogu li zahtjev za izdavanjem vize podnijeti u Zagrebu?

O: Ne. Zahtjev za vizu podnosi se u zemlji u kojoj se nalaze vaše veze za povratak (zaposlenje, studij, obitelj, nepokretna imovina i sl.),     sad za beogran nezz, al mislim da je ista politika,

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Može.

Argonaut de majketi reci mi je li to pouzdano misljenje ili...Hvala unapred

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Primera radi evo recimo ima Joker koji je sad isao u BG ambasadu po visu a inace pise da je from Banja luka..
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1805.msg67440#msg67440

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Mozee i kraj price,ne zbunjujte covjeka ..vec sam dobio prvu vizu u beogradu a iz bosne sam i pasos mi je bosanski
Better to fight for something than live for nothing.

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Mozee i kraj price,ne zbunjujte covjeka ..vec sam dobio prvu vizu u beogradu a iz bosne sam i pasos mi je bosanski

Pozdrav kralju....

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Ljudi američka ambasada u bilo kojoj državi se smatra američkim tlom, gdje god hoćete možete da aplicirate za vizu, ja imam familiju
U Beogradu pa sam tamo isao po vizu 3 puta... Inače, iz moje perspektive, može Beograd, Sarajevo, Zagreb, svejedno
Sent from my ADR6350 using Tapatalk 2

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Ljudi američka ambasada u bilo kojoj državi se smatra američkim tlom, gdje god hoćete možete da aplicirate za vizu, ja imam familiju
U Beogradu pa sam tamo isao po vizu 3 puta... Inače, iz moje perspektive, može Beograd, Sarajevo, Zagreb, svejedno
Sent from my ADR6350 using Tapatalk 2

Pozdrav Joker....I blagodarim na info...

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Totalno netacna informacija.Kao gradjanin BiH,sa BiH pasosom,nema sanse da apliciras i dobijes vizu u americkoj ambasadi u Zagrebu.Beograd je druga prica.
Audaces fortuna iuvat