Author Topic: Viking River Cruises - Assessment Center in Belgrade on 11 December  (Read 13805 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lambo85

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
 
   Dobio saml pre 2 ned mail od Tobiasa i rekao je da ce me pozvati na interviu krajem godine,
    za poziciju konobar,a nije mi nista stizalo do sad za ovaj datum -()-..!
   Da li neko zna koliko je pametno nazvati Viking i pitati kolike su sanse da me pozovu na interviu sad za 11.dec,ili trebam samo da cekam??
 
   

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Ja sam od strane agencije Feron obavesten da ce oko 10/11 decembra biti razgovor za posao u nekom hotelu u blizini istoimene agencije.
Kao housekeeping department, da li cemo pokazivati  nase vestine u hotelskim sobama?

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Je l' stigao jos nekome ovakav mejl kada je potvrdio odlazak na intervju 11-og?

"Dear Sender,

Thank you very much for your email.

I am currently out of the office and will return on Monday, 2 December 2013.

Emails will not be answered during this period."


 

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Je l' stigao jos nekome ovakav mejl kada je potvrdio odlazak na intervju 11-og?

"Dear Sender,

Thank you very much for your email.

I am currently out of the office and will return on Monday, 2 December 2013.

Emails will not be answered during this period."


 
Vjerovatno si poslala na lični mail,a ovaj odgovor znači da je ta osoba odsutna sa posla do 2.decembra.Ako ti je frka potvrdi na office mail koji je uvijek dostupan.
:plovim: :pad:

Offline petkone

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
 
   Dobio saml pre 2 ned mail od Tobiasa i rekao je da ce me pozvati na interviu krajem godine,
    za poziciju konobar,a nije mi nista stizalo do sad za ovaj datum -()-..!
   Da li neko zna koliko je pametno nazvati Viking i pitati kolike su sanse da me pozovu na interviu sad za 11.dec,ili trebam samo da cekam??
 
   

I ja imam istu situaciju, i non stop proveravam mail.... ja sam aplicirao za bar waiter-a. Nadam se da jos uvek nisu zavrsili sa pozivima... :moli:

Offline lambo85

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
   
    U istoj smo situaciji i ja non stop proveravam mai oTl,ja cekam za konobara bilo bi extra da se jave..!
     Molim te ako nesto saznas ili ti se javi neko pusti poruku i ja cu u protivnom tebi..!!Ja sam hteo da ih
   zovem ali neznam koliko je to pametno..!pozdravv :clapping:

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Sto se tice Tobiasa i njegovog poziva na intervju, ako do sada niste dobili poziv za 11. decembar, najvjerovatnije je da necete ni dobiti jer u mailu koji je slao, stoji naznaceno da svi koji dobiju poziv i misle doci na intervju, potvrde prisustvo do 28.11. jer ce iza 29. decembra poceti javljati kandidatima detalje oko intervjua...

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Vjerovatno si poslala na lični mail,a ovaj odgovor znači da je ta osoba odsutna sa posla do 2.decembra.Ako ti je frka potvrdi na office mail koji je uvijek dostupan.
Na koji mejl tacno mislis, posto ih ima vise? Poslala sam na onaj sa kog mi je stigla poruka.. je l' ima svrhe da saljem na neki drugi, posto je rok bio do 28. novembra?  :facepalm:

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Nasla sam ga.. Poslacu opet, ali kako ce oni da znaju da sam poslala na vreme, na pogresan mejl?  oT Ja samo procitala, i kliknula "reply".. Hmmm

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Nasla sam ga.. Poslacu opet, ali kako ce oni da znaju da sam poslala na vreme, na pogresan mejl?  oT Ja samo procitala, i kliknula "reply".. Hmmm


jelena ja se ne bi zamarao s time, ne znaci ako je covjek van office da ne provjerava mail,vec samo da nece odgovarati na mailove, a uostalom u mailu pise da se kratko odgovori ako se zeli potvrditi dolazak.


a sad pitanje za sve-da li jxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A sad, upozorenje za sve - ne mjesajte teme!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
A sad, upozorenje za sve - ne mjesajte teme!


po cemu je to mijesanje? pa pitam jel itko za beograd dobio pozivnicu za recepciju? mislim naslov nije assesment centar beograd-waiters, stewards... nego valjda svi? i sva pitanja u vezi intervjua u beogradu nisu mjesanje tema ili?
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ma ok, znam ja da covek cita mejlove, nego nisam znala da li nisam pogresila posto prvi put saljem.. ali mi je bilo logicno da odgovorim na onaj mejl sa koga mi je stigla poruka.. Cekam odgovor 2. decembra, nisam slala ponovo. Hvala :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
po cemu je to mijesanje? pa pitam jel itko za beograd dobio pozivnicu za recepciju? mislim naslov nije assesment centar beograd-waiters, stewards... nego valjda svi? i sva pitanja u vezi intervjua u beogradu nisu mjesanje tema ili?

jesi li, ili nisi, u ovu temu upleo zagreb? da li u naslovu ove teme piše beograd?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
jesi li, ili nisi, u ovu temu upleo zagreb? da li u naslovu ove teme piše beograd?


istina, to si u pravu-iako ne vidim bolje mjesto za pitati da li ce i tamo biti intervju. ali ok, neka si to izbrisao a ne cijeli skoro post gdje pitam za recepciju.
sad cisto sumnjam da ce itko odgovoriti na to pitanje nakon ove ' puno baba kilava djeca' sitacija :uzdravlje:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.