Author Topic: Viking River Cruises - Assessment Center in Belgrade on 11 December  (Read 13807 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sve što možeš napraviti je pitati. Nitko ovdje nije plaćen za odgovaranje tako da nemaš pravo ništa zahtjevati. Možda netko odgovori, možda ne.

Sa moje strane, ja uređujem forum po temama zato što, kada bi se pitanja trpala po principu "postavljam pitanje tamo gdje ima najviše ljudi u ovom trenutku", ovaj forum bi brzo krenuo nizbrdo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Sve što možeš napraviti je pitati. Nitko ovdje nije plaćen za odgovaranje tako da nemaš pravo ništa zahtjevati. Možda netko odgovori, možda ne.

Sa moje strane, ja uređujem forum po temama zato što, kada bi se pitanja trpala po principu "postavljam pitanje tamo gdje ima najviše ljudi u ovom trenutku", ovaj forum bi brzo krenuo nizbrdo.



mislim da mojim dosadasnjim ponasanjem na forumu i odgovaranjem na sve poruke i pokusavajuci pomoci drugima isto kao sto drugi pokusavaju pomoci meni-nicim nitko nije mogao steci dojam da ja zahtjevam odgovore ili da sam toliko bahat da mislim da mi se meni mora odgovoriti.
pitanje uopce nije bilo postavljeno jer je tu najvise ljudi nego sam mislio da je primjerenije tu postaviti pitanje nego u npr u topicu di se govori o dress code.
ali dobro da sad ne ne zapocinjen veeliku raspravu-kazem jos jednom-priznajem mozda si trebao obrisati taj dio vezan za zagreb i eto ispricavam se zbog toga ali ovo ostalo je bilo taman na pravom mjestu.
i uskakati odmah u usta sa pretpostavljanjem i karakteriziranjem nekoga u smislu da se ovdje zahtjeva- za to nema potrebw jer to po nicemu nisi mogao zakljuciti. da jos jednom pojasnim- obrisao si moje pjtanje za recepciju i naravno da nitko nece odgovoriti.
anyway CEO hvala na vremenu ;)
I rest my case.
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A sad, upozorenje za sve - ne mjesajte teme!


Došao i taj dan, da citiram samoga sebe.

Ako oni koji su se osjetili prozvanima nastave oftopičariti, zaključavam temu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline method_nc

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
pozdrav ljudi !!!jel ide netko iz hrvatske 11.u BG???????

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Stigao mejl od Tobiasa juce... Intervju za cabin stewardess je 11. decembra u 14h, u hotelu Excelsior Beograd..  :hehe:  Je l' dobio jos neko odavde mejl?

Offline Walter_SA

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Mnogo mi zao sto se nisam prijavio za ovaj intervju :(

Offline petkone

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Zatisje pred buru...  :D

Offline NemkeGari

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: ex Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Accomm.attend.
Dajte ljudi neki info kako je prošlo/izgledalo to 11.12 ? Ja sam stigao sa broda u Srbiju 10.12. tako da nije bilo teoretske šanse, ali voleo bih da znam zbog nekog sledećeg "Assessment party-ja" :-)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Digao si topic star godinu dana.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)