Author Topic: Viking River Cruises - Assessment Center in Belgrade on 11 December  (Read 13803 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Quote
Wednesday, 11 December 2013
We kindly ask you to confirm your participation in the assessment center by sending a short reply to this email by Thursday, 28 November 2013. Spaces for the interviews are very limited so please let us know your availability as soon as possible. Once all spaces are taken we cannot extend our interview list unfortunately.
If you have any further questions please do not hesitate to contact us.
Be sure to send us a copy of your passport as well as your working certificates and letters of recommendation from your previous employers via email in advance, if you haven’t already done so.
We hereby inform you that we are not accepting applicants with any visible tattoos.
At this point we would also like to point out as well that the travel expenses to the interview are not covered by us.
Further information in regards to the upcoming interviews will follow after 29 November 2013!
We look forward hearing from you soon.
Yours sincerely,

Tobias Doering

Najaviti se za interview što prije, jer su mjesta ograničena... Sretno svima, i vidimo se u Beogradu ;)

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Super... :uzdravlje:
Ja jos uvek cekam.....  :waiting:

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
infidel posalji mi link da te nadjem na fb tamo cu ti lakse objasniti na pitanje.... forum mi blokira nemogu da ti posaljem poruku...neznam zasto :hmm:

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
I ja sam dobila poziv od Tobiasa za intervju u Beogradu...  :yeah:

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Gde ste Aplicirali?

Offline ZMN

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
@Boja88 ,pretpostavljam da je vecina konkurisala direktno preko sajta ( http://www.vikingrivercruises.com/employment/ )

E sad,imam jednu dilemu,koliko bi pametno bilo poslati dve direktne aplikacije,ali za razlicite pozicije,ali naravno pritom nista ne menjati,ni CV,ni podatke,vec ,,mozda povecati" sanse za dobijanje poziva za intervju?! Ja sam aplicirao za Bar waitera,ali razmisljam se dal da posaljem i za Cabin Steward...
Zanima me vase misljenje,da li bi stvarno dobio nesto pozitivno time,ili bi pak pogorsao svoj status?

Vidim da u prvo postu gore stoji 28 novembar kao neka granica za razmatranje prijava,pa mozda jos uvek ima nade ;) I da napomenem da sam aplicirao tek pre par dana,i dobio samo onu njihovu default poruku o uspesnom apliciranju!

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
@ZMNT
To sa dve prijave mislim da nije bas pametno da radis.... (moje misljenje)
Mozes na intervju-u da pricas sa njima oko pozicije.
Ja sam vec bio prosle godine i prosao sam, ali nisam potpisao ugovor, zato sto mi se nije svidjalo, uslovi su bili jako lose, ja trenutno radim na Princess-u kao konobar. Hocu da bezim iz restorana i iz Bara...
Pa sam hteo da vidim ako imaju otvoreno nesto za recepciju ili sl.
Nego... Srecno.
Ako treba nekome da se objasni kako je izgledao intervju i taj ugovor koji sam dobio javite se :)

Offline ZMN

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Verovatno si u pravu Bojane. I meni je pala na pamet ta druga varijanta,ali kao sto rekoh ja sad bitku bijem da uopste dobijem pozivnicu za taj intervju :moli:!

Mene zanima,ali verujem i ostale,pa da te ne bi ja davio na pp,ako te ne mrzi,ispis ovde,malo oko intervjua,a i o uslovima,i ako mozes neko poredjenje da napravis izmedju recnog,i kruzera gde si sad! Verovatno ces me pitati jel i limun hocu :D,izvini na maltretiranju,i hvala ti unapred!

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Jel dobio neko poziv za 11 Decembar, a da je aplicirao za Bar Weitera???  :hmm:

Offline vukica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ja sam dobila poziv od Tobiasa treba mi jos javiti za mesto i vreme.

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile
Bok :)

i ja sam dobila poziv od Tobiasa. Aplicirala sam za housekeeping. No, pošto je intervju u Beogradu, a ja sam iz Zagreba neznam kako ću to izvest  :hehe: jer što ako ne prođem intervju ? uzalud puta i novaca  :hmm:  :hmm:

a pošto sam se aplicirala zajedno sa zaručnikom, a njega su odbili tako sam na mukama..imam još jedan dan da se dogovorim s njim dal da idem ili ne  :hehe:


Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Meni se javio gospodin Tobias! I prosledio je sva moja dokumenta u agenciju Feron i danas su mi se javili!
9 i 10 Decembar Je intervju za Cabin Steward!  NAdam se do marta da cu se ukrcati na brod!   :plovim:

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Ja sam juce imao predintervju sa Feronom i predlozen sam za Chef de Partie na Vikingu. Receno mi je da cu oko 10. decembra biti pozvan u neki hotel da demonstriram vjestine. Zna li itko kako izgleda ta provjera kulinarskih vjestina za kuhare u Vikingovoj reziji?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Poslala sam direktno Vikingu pre 2, 3 nedelje za hk.. i tek malopre videla mejl za 11. decembar.. Upravo potvrdjujem.. :) Valjda nisam zakasnila...  :facepalm: A vidim, ima nas dosta za 11... Iskreno, nisam ocekivala ovako brzo odgovor.. Vidimo se...  ::yes::

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Ja sam letos posle razgovora sa Tobiasom dobio odgovor da su sve pozicije popunjene za ovu sezonu ...

 juce sam konkurisao ponovo, hocu da pokusam da upadnem u sledecej sezoni ...

konkurisao za pomocnog kuvara (ponovo)... ne znam ni sta me ocekuje kad/ako odem na intervju