Author Topic: Dobio sam pre contract za sezon 2014, da li sam primljen ili nije jos 100%?  (Read 3376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dmeskoll

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozdrav svima,

Dobio sam pre contract za sezon 2014 dali to znaci da sam primljen ili nije jos 100%?

Hvala

Offline Majk

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbija
  • Company: Viking Cruise
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Housekeeper
Trebalo bi da je 100%, bar se tako nadam posto sam i ja dobio isto :-)

Miroslav

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
100% si primljen za kick-off meeting i probation period... Kad dobijes contract (ali ne PRE-Contract) e onda si 100% primljen :)

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
100% si primljen za kick-off meeting i probation period... Kad dobijes contract (ali ne PRE-Contract) e onda si 100% primljen :)

Sta podrazumeva taj kick off meeting i probation period ?

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Kick off meeting podrazumeva da se ti licno njades na razgovoru sa HR departmentom kompanije, to jest razgovor oci u oci. 
Probation period je probni period koji obavljas na brodu, otprilike traje dve ili tri nedelje, ako im ne ogovaras salju te kuci.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Koliko se cesto to desava da nekog posalju kuci tokom probation period?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Kick off meeting podrazumeva da se ti licno njades na razgovoru sa HR departmentom kompanije, to jest razgovor oci u oci. 
Probation period je probni period koji obavljas na brodu, otprilike traje dve ili tri nedelje, ako im ne ogovaras salju te kuci.

Cek, pa sta je onda intervju ako ne razgovor oci u oci sa nekim iz HR departmana?

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
intervju jeste razgovor.
Savetujem ti da odes u neki hotel i pitas da cistis za dzabe ili da ti pokazu da bi proso probni period.