Author Topic: kakva je plata za recepciju?  (Read 3261 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dmeskoll

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
kakva je plata za recepciju?
« on: 24/November/2013 »
Odlicno :D dali neko zna kakva je plata za receptora, rekli so mi na intervjuju ali bilo je to jedno godino nazad :D

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
kakva je plata za recepciju?
« Reply #1 on: 24/November/2013 »
Odlicno :D dali neko zna kakva je plata za receptora, rekli so mi na intervjuju ali bilo je to jedno godino nazad :D

Pa ako i dishwasher koji nema direktan kontakt sa gostima prođe u prosjeku :plata+tips oko 2000 evra onda ni ti ne bi trebao biti ispod tog prosjeka.
:plovim: :pad:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: kakva je plata za recepciju?
« Reply #2 on: 28/November/2013 »
evo nakon poduzeg premisljanja i moja zena je odlucila poslati papire vikingu i aplicirala je za receptionist.  :)
ako netko ima malo vise informacija kakav je intervju, koja pitanja postavljaju, ma uglavnom sve- bilo bi super.  :uzdravlje:
p.s. naravno ima 5 godina iskustva (sto na brodu sto kod kuce)
hvala!
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: kakva je plata za recepciju?
« Reply #3 on: 28/November/2013 »
"1273.00-1480.00€ (depending on contract) plus tips"

ja sam bila na intervjuu ima taman godina dana, evo sad su mi tek poslali predugovor za sljedecu sezonu, ali sam im se zahvalila...pisala sam o svemu sto su me pitali pa prolistajte malo ako vas zanima da ne duplamo.

tko ceka-doceka, ali isto tako: tko ceka-nema od cega zivjeti u medjuvremenu...
Labor improbus omnia vincit.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: kakva je plata za recepciju?
« Reply #4 on: 28/November/2013 »
"1273.00-1480.00€ (depending on contract) plus tips"

ja sam bila na intervjuu ima taman godina dana, evo sad su mi tek poslali predugovor za sljedecu sezonu, ali sam im se zahvalila...pisala sam o svemu sto su me pitali pa prolistajte malo ako vas zanima da ne duplamo.

tko ceka-doceka, ali isto tako: tko ceka-nema od cega zivjeti u medjuvremenu...
Baš čudno kako oni prave tu selekciju za posadu,ljetos sam imala intervju na viking brodu u isti dan kada i jedna splićanka,ona je bila aplicirala za recepciju,nije imala brodsko nego iskustvo iz nekog hotela u splitu.Ubrzo negdje,možda mjesec dana nakon i ukrcali su je.Baš je sve od slučaja do slučaja a ti čekaš godinu dana.Svakako bolje ikada nego nikada :)
:plovim: :pad: