Author Topic: Global Hire Placement Services - Radite i zivite u Kanadi!  (Read 8830 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Jovana2201

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Postovanje,

moje ime je Jovana, radim za kanadsku agenciju za zaposljavanje ljudi iz celog sveta u Kanadu. Svi zainteresovani mogu da mi se jave na globalhire.jovana@gmail.com .

Preduslov je poznavanje engleskog jezika, na osnovnom nivou, neko iskustvo u poziciji za koju aplicirate i zelja i volja da radite i zivite u Kanadi :)

Trebaju nam razni profili, od konobara, sobara, front desk, do stolara, bravara, gradjevinskih radnika, skladistara, pa cak smo zaposlili i neke dog groom-ere.. Tako da, za svakog po nesto :)

Pozdrav svima

Offline kira86

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Mozes li molim te ostaviti lik te agencije. Hvala

Offline Jovana2201

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Jel ima neko iskustva sa njima?

Offline Steva Regal

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
I mene to isto interesuje, svaka informacija je dobrodosla.

Offline Jovana2201

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Mi smo agencija legalizovana 2006. u Kanadi, takodje i clan ICCRC, to mozete proveriti u bilo kojoj ambasadi.. U avgustu i novembru ove godine smo odrzali dva sajma zaposljavanja u Zagrebu, za sada je zaposleno preko 50 kandidata.. Kada budemo odrzavali sledeci sajam, javicu :) P.S. Izvinjavam se ako nisam svima odgovorila na mail-ove nisam stigla ni sve da procitam jos uvek, pripremamo papirologiju za kandidate koji su dobili posao sada u Zagrebu, odgovoricu cim stignem.. Pozdrav

Offline micekkc

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Poslao sam Vam mail,na koji ste odgovorili trazenjem mog broja za kontakt,koji sam Vam takodjer poslao ali niti sam dobio odgovor na mail niti me je netko nazvao...