Author Topic: dal uopste da pokusavam da konkurisem posto nisam jos diplomirao?  (Read 3071 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Smoky

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Cao ljudi nov sam na forumu (po registraciji),
Zovem se Dragomir imam 23 godine i zelim da postanem Brodcast Tech  :-))))'
Pratim sve sto ste pisali, i imam par pitanja koja se nadam da nisam promasio negde da na njih nije vec odgovoreno. Mene zanima dal uopste da pokusavam da konkurisem posto nisam jos diplomirao na faxu zavrsna sam godina sa jos 4 ispita do kraja (u pitanju je Visoka skola elektrotehnike i racunarstva smer audio i video tehnika), trenutno radim u Tv Pink jos malo i bice godinu dana na poziciji video mixera\realizatora programa, a aktivan sam u studentskoj televiziji oktobra 2012. godine gde radim kao snimatelj (snimam sa Panasonic P2 i JVC GY-HM150E koja je nova i jos se upoznajemo :D) i montazer u premijeru, i u pinku sam naucio dosta tehnickih stvari posto mene generalno vise zanima tehnicki deo naseg posla od ovog realizatorskog pa stalno davim tehnicare :D uglavnom, Pitanja sto ste kacili sam procitao i u sustini sve znam i jasno mi je sve nisam imao kontakta sa uplink downlink ali to nije problem da naucim bar tehnicke stvari da bih vam olaksao posao na brodu kad mi/ako mi budete objasnjavali. :D
hvala unapred,
i izvini Sefe ako sam omasio potpuno temu puno pozdrava svima koji plove mirno more i puno srece svima koji sad pokusavaju da se zaposle.

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
normala da ima smisla buraz, samo salji cv! ja sam npr zavrsio drustveni fakultet, pa ga ono nisam ni naveo. hocu da kazem da ces dobit priliku svakako :) sretno haveru!

slazi da imas vise iskustva, mene su odje*ali s moje 4 godine u struci

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
ah cuj , ja isto nisam jos zavrsil faks, imam jos samo zavrsni, ali sam se svejedno prijavil i dobil poso... tako da sve ovisi o tebi, ako mislis da ti je  bolje da prvo zavrsis faks onda bolje pricekaj ako nemas jos vremenski puno do kraja.. Ja makar sam dobio poso odgodio sam odlazak prije nego to rijesim, tako da bolje pricekaj , po meni barem..  :uzdravlje:
This is hip-hop, we gonna last forever..

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
svejedno dok budes cekao brod mozes da das jos tih par ispita :deda:

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
evo konkretnog odgovora.....nista ne cekaj i ne razmisljaj da li  je kasno ili rano...napucaj CV (nabudzi da si najmanje 6 godina u poslu, da aktivno radis sa video mixerima na TV stanici, kao da poznajes video montazu i snimanje sa kamerom), sto se tice satelita i ja nikada nisam radio sa njima ali rekao sam da sam spreman da usavrsim znanje, mozda ne bi bilo lose cisto malo da se raspitas oko tih satelita kod kolega na poslu i lepo kazes da znas i to...uglavnom nema ne znam.....sve znas ili si imao dodira sa tim pa si spreman da usavrsis.....ne budi previse iskren i to je kljuc uspeha....nisam ni ja zavrsio FAX pa sam tu gde jesam i radim to sto sam i hteo da radim na brodu... :plovim:... :clapping:

Offline Smoky

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Hvala chovo na odgovoru ja sam nekako ukapirao da je fax obavezan za njih ali dobro da sam pitao :D hvala na odg. sinoc sam sa tehnicarima bio i terao sam ih da me uce da lemim i ceprkao sam po betama ! :D da budem baos :P ide mi fino XD elem necekam nista nerazmisljam cetvrtog idem na razgovor u jednu agenciju da vidim koliko sta i kako ako mi se svidi kod njih ok ako ne kontaktiram kuzon i ako sve bude ok eto mene  :yeah:

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Nek ti je sa srecom onda...
This is hip-hop, we gonna last forever..