Author Topic: moze par saveta u vezi pravljenja portfolija za intervju?  (Read 1924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
moze par saveta u vezi pravljenja portfolija za intervju? kojih dimenzija su bile fotke u portfoliju,koliko komada otprilike? da li ste ih pakovali u neki malo bolji foto album ,kako ste ih tamo prezentovali? jel cimaju na razgovoru oko tehnickih detalja tih fotki iz portfolija?

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Koliko ja znam za Image saljes digitalne fajlove. Neznam zasto bi isao preko agencije. Ne opterecuj se slikama one su formalnost i bitno je da li si glasan, nasmejan, harizmatican i ako nemas lazi da imas iskustva u prodaji.
Fotografi su deficit i ljudi koji su slikali kompaktnim aparatima ili nikada su dobijali posao. Prolaznost je 95%. Za njih si ti pokretni stativ koji ima 5 nacina slikanja sto naucis u nedelju dana. Oni traze ljude koji hoce da rade za 700$ i to je to.
Pozz

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
hvala puno renee  :uzdravlje:

konkurisacu za prncess preko sc sad u decembru pa ne zelim nista da prepustim slucaju.
znam da im ljudi donose portfolio "na ruke" pa ako neko zna neki detalj nek nam napise :)


p.s. Sefe hvala za posebnu temu  :plovim: