Author Topic: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?  (Read 23128 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #15 on: 14/February/2016 »
Ako ti se ne svidja ovde, pasos u ruke i dovidjenja prijatelju. 

Jos uvek ne mogu da procesuiram sta je izjavio, odbija mozak da obradi informaciju.... :moli:


Ma kojeg si ti Boga hapila muda da mi je znati... :deda:

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #16 on: 14/February/2016 »
Znaci dao sam otkaz

Dugo si i izdrzao  :giggle:


Ti si prvi koji kojeg sam upoznao da hvali Dubai i emirate, a dao si otkaz  :giggle: :giggle: :giggle:



Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #17 on: 14/February/2016 »
Niko tebi nije kriv sto za dvije godine nisi promjenio nasao bolji posao ili dobio promociju.

A ko ti kaze da nisam dobio promociju?Jesam,druze,dogurao sam do asst hkp manager pozicije,i to posle prve godine.......Godinu dana sam bio sobar,i bio sam promovisan,ne u hkp supervisora,vec u asst hkp managera,i to sam bio celu sledecu godinu....

Ja rekoh svoje,ti svoje,a ljudi ce na osnovu svog iskustva videti ko je u pravu..Nas nekoliko ili ti sam.......I jos nesto...Iskustvo iz Emirata ti je toliko tanko,da ne bi trebalo da tvrdis stvari koje tvrdis.........

I ako mozes da mi kazes,zasto si dao otkaz,zasto nisi vise u toj divnoj i carobnoj zemlji,sa fantasticnim uslovima,sjajnim zakonima.....

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #18 on: 20/February/2016 »
to ti ne volis dubai zato sto si irski panker i hoces da pijes uvijek i svuda :P volim i ja dropkick m

https://www.youtube.com/watch?v=8ps7fNksxSc

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #19 on: 20/February/2016 »
Ja se ne vezujem za gradove i zemlje u kojima radim,vec za novac koji zaradjujem,a ako uz taj novac mogu da iskombinujem i pristojno okruzenje tim bolje........

Zato Big No to Dubai....

P.S uvek na strani radne snage,da ne kazem potlacenih.... :uzdravlje:

https://www.youtube.com/watch?v=AQfGTDyjVSE

https://www.youtube.com/watch?v=3uYST9R9Z58

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Jel ima neko iskustva sa radom u Emiratima?
« Reply #20 on: 18/May/2017 »
ja sam nedavno pricao sa agencijom u vezi posla tamo....placena je viza, smestaj itd, al plate za ulazne pozicije od 350e....kao ima i tipsa...to u vezi tipsa treba uzeti sa rezervom, jer i prvi put kad sam isao na brod kad nisam imao pojma o brodovima prodavali su mi u agenciji pricu da tamo samo cekaju da ja dodjem i da mi daju promociju....a u principu ne znam dal znam ukupno 10-15 osoba koje su dobile promociju za moja dva ugovora....ne mislim na moj department nego generalno...dobro u restoranu moze da se dobije brzo promocija iz asistent bafeta u bafeta i tako to, al za neke ozbiljnije stvari treba dosta vremena...

jel zna neko od vas ko je bio tamo kakva je situacija za bartendera ili bilo sta sto ima veze sa barom?