Author Topic: Penelopi, Assistant Waiter, Vision of the Seas  (Read 7661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Penelopi2006

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Penelopi, Assistant Waiter, Vision of the Seas
« Reply #15 on: 18/January/2014 »
Tebe su bas ojadili za prtljag. Secam se kad sam se ja maja 2012, vracala sa prvog ugovora, imala sam jedan kofer od 35kg, jedan od 27kg, i rucni prtljag gde je bilo oko 15 kg, i lap top u posebnoj torbi. Naplatili su mi 70eura, i trazili da samo malo prepakujem, ali ne i da ispraznim. Tako da mislim da sam odlicno prosla. Inace avio kompanija je bila Alitalia... Naravno, posle su mi na drugom ugovoru ovi iz kompanije to refundirali jer sam rekla da su mi naplatili drugi kofer, a ne overweight.
Htela bih jos da dodam da je post opsiran i da si sve super opisala. Posebno mi se svideo ovaj deo opisa rada u dining room-u, jer sad tek vidim da se od kompanije do kompanije razlikuje jako.
U svakom slucaju, zelim ti sve najbolje, puno srece na buducim ugovorima, i lep provod u Goi!

Hvala Beks! U moj prtljag vise ni igla nije mogla da stane, sto se kaze  ;D Koliko je tacno bilo, ne secam se tacno, ali ok. Opremila sam se sa svim i svacim za narednih 10 godina. Vise pretovara nece biti  ;D
Sve ove informacije i neke druge, koje sam odgovarala porukama, sam ja trazila ali nisam uspela da nadjem. Ili nisam bila vesta da ih pronadjem ili je mnogo ljudi ignorisalo moje poruke. Tako da sam ja htela da informisem ljude, sve one koji su se interesovali, koliko sam mogla, i za sve informacije stojim na raspolaganju..Nadam se da je pomoglo.
Puno pozdrava!