Author Topic: Prekrivanje tetovaze...pomoc! kako da najbrze dodjem do neke kremice?  (Read 16929 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
 :moli:...jel ima neko u blizini Banjaluke da ima neku kremicu il bar savjet kako da najbrze dodjem do neke kremice za prekrivanje
 tetovaze da je postojano bar jedan dio dana? :hehe:

Prosao na glavnom i prijavio im tattoo,pitali me jel moze da se prekrije..ja rekao moze i pustili me i sve zavrsio samo jos avion i ukrcaj!
Sad neko sjeo pa trazi da im posaljem slike prekrivene tetovaze a blage nemam kako da dodjem do nje a nemam vremena da je skinem...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :rofl: Sto puta smo utvrdili da nije pametno istrčavati sa svojim nedostacima, i on opet ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=PnQePynrxpk[/yt]

Dermablend je najbolja krema, ali koliko ja znam kod nas je nema, mora se nabaviti preko interneta...

Offline sandrica22

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Imala sam isti problem!!!
Imam dosta tetovaza, a naj kriticnija je na ruci cca 20cm, jako je tamna, tamno plava je tinta, i tesko da se prikrije, pa evo ti par svajeta s kojima sam ja prikrila!!
Imas par opcija za prekrivanje:

1. tamno plavu tintu neutralizira naracasta( uzmes narancastu olovku za usta ili oci i ocrtas po tetovazi),nakon toga stavis koretktor za podocnjake, jako gust, ne tekuci (pitas cure koje rade u drogeriji da ti daju naj jaci korektor koji moze prekriti i nakon toga vidis kako prekriva ako je oke, ne treba nista, ako nije jos jedan sloj koretora

2. Imas prozvod od Estee Lauder( Double wear Maximum cover), e on je skuplji, ali dva namaza i tetovaza nestane u roku sekunde, i doslovno ne skida se 3 dana!!

3. imas kat von d korektor za tetovaze, ali njega samo on line, jer ga nema u evropi

4. I uvijek mozes prekrit i s jeftinim puderom jako debele teksture, al tu ces izgubit zivaca, jer treba jako puno slojeva stavit
                                  
I naj bitinije: Nikad se ne govori da se ima tetovaze, nikad nikad, ja sam prosla 2 companije, i sad idem na trecu, i ne pada mi na pamet da im kazem sta imam!
I svi su u pocetku govorili nema sanse da te prime , e pa vidis sve su me primile, glavno da nije na celu, al dobro i to se da prekrit!!!

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
Imala sam isti problem!!!
Imam dosta tetovaza, a naj kriticnija je na ruci cca 20cm, jako je tamna, tamno plava je tinta, i tesko da se prikrije, pa evo ti par svajeta s kojima sam ja prikrila!!
Imas par opcija za prekrivanje:

1. tamno plavu tintu neutralizira naracasta( uzmes narancastu olovku za usta ili oci i ocrtas po tetovazi),nakon toga stavis koretktor za podocnjake, jako gust, ne tekuci (pitas cure koje rade u drogeriji da ti daju naj jaci korektor koji moze prekriti i nakon toga vidis kako prekriva ako je oke, ne treba nista, ako nije jos jedan sloj koretora

2. Imas prozvod od Estee Lauder( Double wear Maximum cover), e on je skuplji, ali dva namaza i tetovaza nestane u roku sekunde, i doslovno ne skida se 3 dana!!

3. imas kat von d korektor za tetovaze, ali njega samo on line, jer ga nema u evropi

4. I uvijek mozes prekrit i s jeftinim puderom jako debele teksture, al tu ces izgubit zivaca, jer treba jako puno slojeva stavit
                                  
I naj bitinije: Nikad se ne govori da se ima tetovaze, nikad nikad, ja sam prosla 2 companije, i sad idem na trecu, i ne pada mi na pamet da im kazem sta imam!
I svi su u pocetku govorili nema sanse da te prime , e pa vidis sve su me primile, glavno da nije na celu, al dobro i to se da prekrit!!!

 :uzdravlje:hvala za pomoc...jedino sam nasao ovaj Estee i dosta je dobar,za prvu pomoc ali kosta :pad:
Sreca pa mi cure iz parfimerije dale tester dok ne skontam nesto bolje :D

Nikad u zivotu nisam toliko sminke stavio na sebe kao taj dan puderisanja moje ruke...puder ovaj onaj,korektor,sjene,kuglice neke :D

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Eee i ja sam u istoj situaciji, imam veliku tetovazu na listu noge i jako je tamna, tamno plava tinta je koristena, a striktno su mi podvukli da ne smijem da je imam, tako da sam ja precutaoo i dobio posaoo, jos malo pa ukrcaj,  zelim da se zahvalim na ovim savjetima, jer stvarno me mucilo ovo sve oko tetovaze.... nadam se da cu uspjesno izvjezbati prekrivanje :P , 

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Vichy make up, 153 kn ili ti 20€, u svim ljekarnama, koristio sam na Seabournu i nikakvih problema, nevidi se nista

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Kakve veze ima tetovaza na nozi pobogu? Jedino ako nisi na decku pa brises palubu u sorcu, ili ako radis s decom...inace kakve veze ima je l' imas tetovazu NA NOZI ako nosis uniformu ili odelo...?!

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
Eee i ja sam u istoj situaciji, imam veliku tetovazu na listu noge i jako je tamna, tamno plava tinta je koristena, a striktno su mi podvukli da ne smijem da je imam, tako da sam ja precutaoo i dobio posaoo, jos malo pa ukrcaj,  zelim da se zahvalim na ovim savjetima, jer stvarno me mucilo ovo sve oko tetovaze.... nadam se da cu uspjesno izvjezbati prekrivanje :P , 

Srecno ti :pilot:..

Ja sve imam rijeseno samo cekam odgovor za tattoo i na avion trkom zamazan puderima,ima da izgledam kao neki trandza oT :-))))'

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Kakve veze ima tetovaza na nozi pobogu? Jedino ako nisi na decku pa brises palubu u sorcu, ili ako radis s decom...inace kakve veze ima je l' imas tetovazu NA NOZI ako nosis uniformu ili odelo...?!


prijatelju na pool-u se radi u kratkim hlacama malo ispod koljena, malo procitaj o svemu i pravilima i uniformama pa ces i saznati kakve veze ima,

pozz

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Druskane citao sam, nisam mazga...jasno i za bazen, podrazumeva se da neces raditi u skafanderu..

nego nisam provalio da si se za tu poziciju prijavio, sorry

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Druskane citao sam, nisam mazga...jasno i za bazen, podrazumeva se da neces raditi u skafanderu..

nego nisam provalio da si se za tu poziciju prijavio, sorry

heheh, ma okey je, pozzz

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
 ""]]...Ljudi ja jos cekam odgovor...prekrio tattoo,uslikao i poslao im..

Da se ne ponavljam,sve gotovo...samo cekam to da mi odg.zna li neko nesto o toj situaciji...sto nista ne javljaju? :hehe:

Pa zvali su agenciju da idem jos krajem novembra i taman spreman prije 1.dec javili agenciji i traze da se rijesim tetovaze nekako ja prekrio i poslao kako su mi rekli i sad niko nista...izludi cekajuci!  :waiting:

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
""]]...Ljudi ja jos cekam odgovor...prekrio tattoo,uslikao i poslao im..

Da se ne ponavljam,sve gotovo...samo cekam to da mi odg.zna li neko nesto o toj situaciji...sto nista ne javljaju? :hehe:

Pa zvali su agenciju da idem jos krajem novembra i taman spreman prije 1.dec javili agenciji i traze da se rijesim tetovaze nekako ja prekrio i poslao kako su mi rekli i sad niko nista...izludi cekajuci!  :waiting:

Zao mi je druze sto cekas, da si na vrijeme bio nformisan , pa da ne prijavis, ovako sad budi strpljiv , bit ce to okey., pozdrav

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni