Author Topic: može li se za Broadcast tech ili Ent tech aplicirati s pozicije fotografa?  (Read 2015 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Okay, iščitala sam forum, zanima me s obzirom na sadašnju situaciju u cruise kompanijama, može li se za Broadcast tech ili Ent tech aplicirati s pozicije fotografa? Imam par godina iskustva iz TV produkcije, ali kao novinar - poznam površinski Final Cut, znam snimiti švenk, raskadrirati i to sve izrežirati. Nisam radila sa satelitima niti sam se bavila finesama u montaži poput sound edita (jedino u Cool Editu, zasebno).
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Okay, iščitala sam forum, zanima me s obzirom na sadašnju situaciju u cruise kompanijama, može li se za Broadcast tech ili Ent tech aplicirati s pozicije fotografa? Imam par godina iskustva iz TV produkcije, ali kao novinar - poznam površinski Final Cut, znam snimiti švenk, raskadrirati i to sve izrežirati. Nisam radila sa satelitima niti sam se bavila finesama u montaži poput sound edita (jedino u Cool Editu, zasebno).

Naravno da mozes Ali moras da prodjes interview u svakom slucaju ....
Ali nije to problem oko ove pozicije, lako ces ti nauciti programeza montazu I savladati snimanje.... Problem kod ove pozicije je sto ljudi ne shvataju da tamo ne ocekuju samo snimanje, tacnije video operater moze biti svako, morate biti tehnicari... Znaci kod Broadcast technician pozije bitniji deo je ovaj drugi, "technician"... znaci osnovno poznavanje elektrotehike I elektronike...