Author Topic: Introduction. Imao sam proveru preko skype sa Atanasom, ali sta dalje?  (Read 6729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dragi forumasi,

Zovem se Nemanja i aplicirao sam preko Kouzon kompanije za rad na brodu na poziciji assistent-a pritom nemam iskustva sa ovim poslom, pa bih vas molio za malo caskanja povodom ove pozicije za koju su mi dali da apliciram. da, inace sam stavljen za Royal Company da cekam na glavni intervju. Imao sam proveru preko skype sa Atanasom, ali sta dalje?
Nikako da me pozovu na glavni, a moji drugari su odmah dobili posle skype provere glavni intervju i svi cekaju na brod, a ja jos nisam imao ni glavni.
Kako bi bilo lepo da je ostalo da cekam za brod...     :rolleyes:

Ako ima neko da podeli sa mnom svoje iskustvo sa ovakvim cekam bio bih zadovoljan.
Imajte u vidu da cekam vec 4 meseca.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Introduction
« Reply #1 on: 14/December/2013 »
Ćao, kažeš asistent, ali čega?
Ne znam koliko si čitao forum, ali strpljenje je jako važno, evo danas sam pročitao post kandidata koji je čekao godinu dana da dobije predugovor.
Imamo na forumu i posebne kategorije namjenjene isključivo temama o čekanju na glavni interview, čekanju na ukrcaj....
Tako ti je to kod posla na brodu, čekanje je većini neminovno, samo sretnici se ukrcaju 2-3 tjedna poslije intervjua ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Hvala na odgoboru CEO
Assistent waiter, znam da je strpljenje majka spasenja. strpljen-spasen...
Nadam se da ce se nesto otvoriti uskoro... Boze daj.

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Dragi forumasi,

Zovem se Nemanja i aplicirao sam preko Kouzon kompanije za rad na brodu na poziciji assistent-a pritom nemam iskustva sa ovim poslom, pa bih vas molio za malo caskanja povodom ove pozicije za koju su mi dali da apliciram. da, inace sam stavljen za Royal Company da cekam na glavni intervju. Imao sam proveru preko skype sa Atanasom, ali sta dalje?
Nikako da me pozovu na glavni, a moji drugari su odmah dobili posle skype provere glavni intervju i svi cekaju na brod, a ja jos nisam imao ni glavni.
Kako bi bilo lepo da je ostalo da cekam za brod...     :rolleyes:

Ako ima neko da podeli sa mnom svoje iskustvo sa ovakvim cekam bio bih zadovoljan.
Imajte u vidu da cekam vec 4 meseca.
ako si imao skype intervju sa atanasom on ti je najvjerovatnije rekao nesto na kraju a to bi bilo ili da si odobren za glavni intervju ili da trebas da popravis znanje iz necega sto mozda nisi znao da odgovoris ili da treba engleski da popravis, ako ti nije nista rekao onda svakako posalji mail kouzon-u i pitaj sta se desava....

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Na kraju na moje pitanje kada ce biti glavni intervju je odgovorio da ce mi javiti iz kouzona, ali najverovatnije je rekao da ce biti pocetkom decembra medjutim ostalo je nekoliko dana pred intervju i ja sam ih okrenuo. Javili su mi se i rekli da je Royal odustao za assistent waiter-e i da ce sada za skoplje da budu pozvani samo snak i neko od assistent ako probaju da ga ubace, ali da ce da mi jave do kraja nedelje.
kako me niko nije zvao okrenuo sam ih ponovo i bilo je da definitivno idu samo snak attendent i to je sve i da treba da sacekam za neki sledeci.
Zna li neko da li je od assistent-a otisao u Skoplje sada 5-6 dec?

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Ja sam bio 5. Decembra u Skoplje...za bartendera....i prosao sam hvala Bogu...bilo je dosta assistanta tako da me cudi sto te nisu zvali za Skoplje...ja sam imao skype intervju mozda deset dana sa Atanasom pred glavni intervju odmah nakon par dana su me zvali i rekli da dodjem u Skoplje.... -()-

Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Tacno je da su bili asistenti 5. decembra,a tebe verovatno nisu zvali iz razloga sto im je recimo trebalo 15 asistenta,a prijavilo se 30-ak,pa su ostale prebacili za februar...posle nove godine malo ih vise cimaj,kazi da dugo cekas na glavni,budi malo dosadan da bi te zapamtili :D...ne cekaj da se oni tebi prvi jave,jer se puno kandidata prijavljuje svaki dan i lako moze da se desi da te zaborave...srecno  :)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Verovatno je to sto ti kazes Pile.

Ne mogu da kazem da im nisam dosadan pogotovu zadnjih nekoliko nedelja. Koliko si ti dugo cekao da te pozovu..  Uhh cekanje makes me crazy.  =""

Da li znas za februar kada je i kako si dosao do te informacije da ce biti u februaru intervju?


Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Drug se jedan prijavio,bio na trening u Bg,pa su mu rekli da je februara sledeci...
Ja sam se letos prijavio,cekao 2 meseca da bi mi rekli da im za tada nece trebati ljudi sto se tice moje pozicije,posle 2 meseca su me zvali ali ja tada nisam mogao da idem na trening zbog obaveza...tako da sam i ja dugo cekao :D
Novembra sam zavrsio trening i posle nedelju dana su mi rekli da opet mozda nece biti interviju za moju poziciju,ja vec izgubio volju...i 5  dana pre intervijua su me zvali da obavim jos jedan skype int i dobio informaciju da idem na glavni (verovatno je to slucaj kao i kod tebe,bio sam na drugoj listi,nekoliko coveka verovatno nije proslo skype interviju i dosao je na mene red) :D

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
 :clapping:

Dugo se ceka to znam, ali i verujem da ima dosta kandidata koji su na listi cekanja pre mene, pa su zato i selektovani pre mene (da se utesim)  :)

Ja sam u septembru imao preliminarni i to je bio 5 sep, a ovaj intervju je bio takodje 5 dec, ali kako nas narod kaze ne moz` dva put isto  :deda:

sala mala...


Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Da vam ispricam i jednu anegdotu sa toh glavnog intervjua u  Skoplju..... Udjem ti ja unutra na intervju sa doticnom (sad se vec ne secam kako se zove),krenemo mi u spiku sve lagano ko sam,odakle sam,gde radim itd...da napomenem da me nije pitala ali bukvalno nista od pica,koktela itd....ali me zato pitala da li sam imao neku situaciju da se neki gost pozalio tu u baru u kojem radim
...ja naravno ispricam jednu situaciju gde je jedan od mojih konobara prosuo pice na gosta onaj se uhvatio za glavu poceo da kuka trte mrte,ja kao otisao po nekog ocistio to,posle gost srecan i zadovoljan itd. ja  konobara kao kaznio 'udario po plati' trte mrte....  
 elem taman smo zavrsili sa pricom o toj temi kad ulazi konobar u salu gde mi imamo intervju,donosi njoj koktel neki i umesto na sto ispred nje prosipa covek ni manje ni vise nego sve njoj po glavi....  :pad:
pogledasmo se ona i ja...ona vise ne zna gde je,ja vise ne znam ko sam....ja brze bolje da joj pomognem ona jok ne dozvoljava nego mi govori da sam zavrsio i da mi zeli sve najbolje itd.....tako ti ja izadjem popisan i vec digoh ruke i poceo da kunem svoju sudbu,i narednih nedelju dana dok nisu javili da sam prosao nisam bio ziv i grickao nokte  :hehe: ali kada su javili onda je pocelo  :yahoo:  :uzdravlje:
tako da i kad mislite da je najgore mozda ispadne najbolje i ne gubite nadu  ;)

Sefe izvini na malo duzem postu nisam mogao da docaram da sam kucao krace



Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
hahahahahahhaha koji trip,da mi je bilo da vidim tu scenu
Mogu samo zamislit sta ti je kroz glavu prolazilo
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Hahahahahahahah

ne bih znao sta da dodam na ovo, a da bude jos vise zabavno heheheheheh

ipak te je lep gest sto si joj prisao odveo na brod.

Uvek stay kind  ;)

do suza si me nasmejao heheheheh

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Ma vama je zabavno ali meni u tom trenutku bas i nije...bas naprotiv...doslo mi da polijem i ja sebe da budemo isti samo da joj olaksam muke...ionako je bila slatka cura,posto je bila mulatkinja i licila na Hali Beri,ali posle tog koktela na glavi je bila jos sladja  :D
Mada hvala njoj od srca sto sam prosao ako je ikada budem sreo okupacu je za dzabaka  ;)

Offline Marko85

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Xaxaxa,zbog toga sam ja poromenio stranu i bio kod one Francuskinje,cenio sam je crnka nervozna i da ce malo vise da nas zeza,ali to su profesionalci,posle izasla iz sale kao da se nista nije desilo :D